Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

6 hours ago, napadaj said:

U jednom momentu Jokić dolazi u taj ćošak i čeka da Vanja izađe napolje, a Vanja ne izlazi. Jokić iskolačio oči, maše glavom, tačno vidiš da je zgranut zbog toga što ovaj ne ide gde treba. :D

 


Ne sumnjam da je Vanja tu nesto sjebao, ali ako debeli hoce da ne prevrce ocima na saigrace mogao bi cesce da se pojavljuje na reprezentativnim okupljanjima, a ne svake trece godine pa onda da se cudi sto ekipa ne zna njegove napade. 

  • -1 1
Link to comment

Pa nije to njegov napad, nego Pešićev. Nije bio bezobrazan, niti je uradio nešto ružno, nego je reakcija baš zgranuta i uspaničena, kao da mu je pogledom govorio: "Odlazi odlazi odlazi!!!" :D

  • +1 1
Link to comment

Pa da, ali Pešić crta napade takve da utilizuje najboljeg centra na svetu. Da Jokica nema igrali bismo nesto drugo, sigurno ne bi samo gurnuo Bobana na njegovo mesto i kao ajd sve isto.

Link to comment
9 minutes ago, goofs said:

Pa da, ali Pešić crta napade takve da utilizuje najboljeg centra na svetu. Da Jokica nema igrali bismo nesto drugo, sigurno ne bi samo gurnuo Bobana na njegovo mesto i kao ajd sve isto.

 

Da, ali to su napadi cele petorke. Ništa bitno se nije desilo, čisto navodim kao jednu crticu sa utakmice, a ne kao značajan događaj.

Link to comment

Nisam siguran da me ova vest preterano raduje. Izašao iz povrede, nezainteresovan za fizičku igru već dugo vremena... Ovaj nivo odbbrane koji sada igramo je poprilično van onoga što on pruža u ovom delu svoje karijere.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Nisam siguran da me ova vest preterano raduje. Izašao iz povrede, nezainteresovan za fizičku igru već dugo vremena... Ovaj nivo odbbrane koji sada igramo je poprilično van onoga što on pruža u ovom delu svoje karijere.

ti naravno znas da je covek igrao nba finale pre dva meseca?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Nisam siguran da me ova vest preterano raduje. Izašao iz povrede, nezainteresovan za fizičku igru već dugo vremena... Ovaj nivo odbbrane koji sada igramo je poprilično van onoga što on pruža u ovom delu svoje karijere.

 

Ti se brines zbog ovoga nakon sto je Pesic 'ladno precrtao fucking Teodosica iz slicnih razloga? Ne brini se, nece ici niko ko ne bude mogao, ne daj boze hteo, da isporuci ono sto Kari trazi.

Link to comment

Bjelica je igrao solidnu, na momente odličnu odbranu u finalu NBA, posebno su se izdvajale sekvence protiv Tejtuma, tako da ne brinem previše oko njegove defanzive. Više me plaši to što mislim da u napadu nije ni senka starog sebe, a da neće igrati u skladu sa tim, već da će pokušavati da uradi nešto što više nije u stanju da izvede.

  • +1 2
Link to comment

za skok i odbranu ne brinem. za napad malo da, ali i tu se nadam da ce cinjenice da je Jokic tu, da je Bjelica kapiten i da imamo dobar timski duh uticati da Nemanja skromnije pristupi tom segmentu igre. 

 

edit: kakvu on sezonu u smiraj karijere kao igrac iz drugog plana moze da ima... da uzme zlato i NBA titulu iste godine.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, napadaj said:

Bjelica je igrao solidnu, na momente odličnu odbranu u finalu NBA, posebno su se izdvajale sekvence protiv Tejtuma, tako da ne brinem previše oko njegove defanzive. Više me plaši to što mislim da u napadu nije ni senka starog sebe, a da neće igrati u skladu sa tim, već da će pokušavati da uradi nešto što više nije u stanju da izvede.

 

 

Bjelkan je izuzetno inteligentan momak i ne sumnjam da ce naci svoje mesto u napadu u skladu sa mogucnostima.. budalisati nece sigurno, a hijerarhija u ekipi se vec zna. 

 

Drugo, i Pesic je veoma inteligentan, ako bas bude trebalo skrenuce mu se paznja na pravi nacin.

 

Znacice nam Bjeli mnogo u odbrani, def skoku.. u napadu sve vidi, moze za 3, moze i jako do samog kraja :)

 

Bjelica je jedan car, samo da ga zdravlje posluzi... Za drugu postavu (sto kaze Harper :)) bio veliko pojacanje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...