Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

2 minutes ago, Plajvi said:

Petruš, Rile, Boriša i ne znam ko još, jesu ozdravili Bjel'ca i Nedović?

 

Kapiram ili MJK ili Marinković 

 

Na osnovu čega ti je Deda pre njih (Vanja i MJK)? Ne bih rekao.

 

Sve sugeriše da će Nedović i Bjelica ići.

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Deda stvarno deluje kao je kandidat za otpis, 0 minuta protiv Turaka, samo 3-4 protiv Grka. Kari svesno bira da igra sa Jagodicem na 4, umesto Kaline na 4 i Dede na 3. Sad, zasto je to tako, ne znam. Meni se cini da se celavi odlicno konta sa Jokicem, i da bi umeo da koristi one neocekivane pasove u reket. Mislim, ima kefalo, sigurno nije napravio karijeru na racun fizikalija i atleticizma.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Plajvi said:

Kapiram ili MJK ili Marinković 

prvi je zavrsio ovu poslednju utakmicu, drugi je bio starter. prilicno sigurno da nece niko od njih dvojice otpasti.

  • +1 2
Link to comment

Davidovac je u Ljubljani odigrao vrhunsku utakmicu, samo da bi u sledećim mečevima Kuridža uzeo njegove minute. I na stranu one 2 pogođene trojke i pas za Kalinića za odlučujuću trojku, meni je komparacija njih dvojice no contest.

Ako već ide Bjelica, i Petrušev i Ristić su višak nauštrb kvantiteta na bekovskim pozicijama. Od tolikih bekova šutera valjda jedan bude u stanju da veže 2 trojke u kontinuitetu na turniru.

  • +1 2
Link to comment

Petrušev i Ristić ispadaju sigurno jer su male šanse da ni Nedović ni Bjelica ne zaigraju, ali mora još jedan igrač da ispadne ako se obojica oporave. 

Link to comment
9 hours ago, Joe D said:

ne znam kakav te pickousti spopao, klubovi su ti koji pustaju ili ne pustaju igrace. 

jeste. i sponzorstvo Telekoma ili NISa daju generalni direktori/upravni odbori, ko vec... drzava tu rec ne progovara

  • Haha 1
Link to comment

Kada nema suta i pretnje spolja, Jokic ce da isporuci svoje svakako. Ali to deluje toliko bullyball i na surovu fizicku dominaciju. Kada ga ne bi udvajali/utrajali mnogo bi tecnije isao i nas napad.

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

prvi je zavrsio ovu poslednju utakmicu, drugi je bio starter. prilicno sigurno da nece niko od njih dvojice otpasti.

 

Kari očito želi da ima jednog krljatora u timu, to je potpuno legitimno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...