Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ne slažem se sa ovim. Zna Pešić koliko mu je ovo bitno i da smo morali da dobijemo ove 2 tekme, znaju to i igrači i vidi se iz čitavog pristupa da je tako. Naravno da će da posluži kao odlična priprema, jača od svih prijateljskih tekmi, ali da je primarno priprema, neće biti. 

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Jebiga da je dobio dva puta Belgiju, mogao je da luftira koliko hoće. Ove su do or die utakmice. Stvarno bi bila ogromna šteta da se ne ide na svetsko prvenstvo, kada su van ovih 5-6 evropskih još samo SAD i Australija (eventualno Argentina) stvarno ozbiljne reprezentacije trenutno. 

Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

Ne slažem se sa ovim. Zna Pešić koliko mu je ovo bitno i da smo morali da dobijemo ove 2 tekme, znaju to i igrači i vidi se iz čitavog pristupa da je tako. Naravno da će da posluži kao odlična priprema, jača od svih prijateljskih tekmi, ali da je primarno priprema, neće biti. 

 

Naravno da su svi znali koliko je bitno, zato sam i napisao da je nesto moralo da se rizikuje a ne da je radjeno planski jer ti nije bitno. Imali smo lufta u rezultatu kod te Kuridzine sekvence i Kari je verovatno procenio da se rizik isplati. Mislim, ne znam da li je u tom trenutku tako razmisljao ali me ne bi zacudilo. Taj je verovatno vise utakmica vodio sa klupe nego sto sam ih ja odgledao.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Pirocanac ove utakmice dozivljava kao pripremu za EP i tako treba gledati na neke odluke.

 

Ove dve utamice su bile prioritet. Tako su dozivljene i tako su odigrane. Ogromna je tenzija bila u i oko tima bas zbog te dve utakmice. Sad im je svima laknulo i ima da se prosetamo do cetvrtfinala, a tamo nas ceka ozbiljan tim.

Link to comment
5 hours ago, J.R. Cash said:

 Lucic popizdeo na Vasu.

 

Za onako napušavanje i divljanje, ja bi mu (Lučiću) jebao kevu. Ništa dobro iz takvih reakcija ne može da izađe, Vasa traži reprezantivnu formu i dalje (očigledno), trojku koju je šutnuo je ušla pa izašla, tu je trener da reaguje u takvim situacijama, a i kad te neko tako riba, možeš posle toga da igraš samo gore, kao i da popizdiš i poželiš da ti njemu jebeš kevu i ko zna u kojim pravcima to može da ode, svako ima sujetu i ego,  Vasa možda i ne toliko, pa nije odreagovao nikako. 

 

4 hours ago, arheolog1981 said:

Kakva sreća što je Jokić istrčao kontru. Kakav brainfart Kaline

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

 

Kakav je bog najveći na svetu Jokara, mislim da je i skočio taj napad i bacio pas na stranu, od svih naših jedini on istrči i da lagani zicer za +5 i praktično pobedu. Dokaz da je toliko toga iz glave i načina razmišljanja, pristupu. Kalina je brainfartovao jer je očekivao polaganje u kontaktu i praktično skočio u stranu da ga izbegne, Larkin ga samo iskulirao, Kalina otišao van balansa i bacio ciglu, dešava se.

 

Luda tekma, mi imamo zaista mnogo uspona i padova, padova koji traju predugo, ali neverovatno je koliko se proseru sa trojkama svi, Turci su imali 5+ minuta kada im SVE ulazilo + nekoliko očajnih sudijskih odluka za koje su se, mora se reći, iskupili u pravo vreme, u poslednja 2, 3 minuta.

Rekoh da se ne lomi hleba preko pogače, Jaramaz danas Đoka, posle prošle tekme je bio bog. Možda je Kari trebao ranije da prelomi kako bi igrači koji vise mogli da se opuste psihološki i ne igraju pod tenzijom da će svaka greška da ih košta puta na EP.

Link to comment
4 hours ago, arheolog1981 said:

Pa rekoh ja gore, to bi baš bio skandal u koji bi morala da se umeša Fiba. Trener tima pušta igrače reprezentacije čiji je on trener da igraju protiv druge reprezentacije čijeg igrača ne pušta :)

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

 

Ukratko, ukoliko igrač hoće da igra nema te sile koja će ga sprečiti. Doslovno mogu samo da mu se sagnu.

Link to comment
9 hours ago, Joe D said:

oba tima su dobila svu mogucu podrsku drzave da bi se nakrcali igracima za evroligu, ako ne mogu da daju po nekoliko igraca nacionalnoj selekciji kad joj gori pod nogama treba ih spaliti. 

pa nece ih pustiti.

a Pickousti ce nastaviti da sipa jer "navijace" zabole Paja Patak za repku. 

 

a cak i da Pesic javno izadje kad mu kazu ne moze, prozori su 10 dana pred SP u fudbalu i zna se ko ce dobijati svu medijsku paznju(a madijska paznja je jedino sto Pickoustog zanimaa)

Link to comment
5 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ukratko, ukoliko igrač hoće da igra nema te sile koja će ga sprečiti. Doslovno mogu samo da mu se sagnu.

Nije tačno. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, freakns said:

pa nece ih pustiti.

a Pickousti ce nastaviti da sipa jer "navijace" zabole Paja Patak za repku. 

 

a cak i da Pesic javno izadje kad mu kazu ne moze, prozori su 10 dana pred SP u fudbalu i zna se ko ce dobijati svu medijsku paznju(a madijska paznja je jedino sto Pickoustog zanimaa)


Zvezda je vec pustala par puta svoje “manje bitne” reprezentativce, dal Rebic i Dobric ili tako neko, ne secam se vise. Partizan je uvek pustao, ali nije igrao Evroligu. A jednom ili dva put je igrao i Micic i jos neko iz Bajerna, van svakog FIBA/EL rezona.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, freakns said:

pa nece ih pustiti.

a Pickousti ce nastaviti da sipa jer "navijace" zabole Paja Patak za repku. 

 

a cak i da Pesic javno izadje kad mu kazu ne moze, prozori su 10 dana pred SP u fudbalu i zna se ko ce dobijati svu medijsku paznju(a madijska paznja je jedino sto Pickoustog zanimaa)

ne znam kakav te pickousti spopao, klubovi su ti koji pustaju ili ne pustaju igrace. 

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Nije tačno. 

 

Nema pravnog osnova da im zabrane. Mogu da ga sankcionišu disciplinski/finansijski, ako su dovoljno glupi.

Link to comment

Sad je na redu EP, treba privremeno zaboraviti na kvalifikacije. Ako se napravi dobar rezultat, medalja, pa jos ako bude zlatna, mnogo će lakše da se preguraju prozori, svi vole da dođu u pobednički tim i atmosferu. 

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...