Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

8 minutes ago, *edited by mod said:

Ako budu išli turski EL igrači nema razloga da se Vasa ne pojavi kod nas. Teško da bi ga Ataman klupirao zbog toga. Zvezda i Partizan naravno da pošalju svakog koga treba.

Mislim da je bilo slučajeva baš u Efesu da su turski igrači pušteni a stranci ne. Možda ga i ne bi klupirao, ali bi ga sigurno odvalili od para da ode bez dozvole kluba.

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

2 minutes ago, Heaviside said:

Mislim da je bilo slučajeva baš u Efesu da su turski igrači pušteni a stranci ne. Možda ga i ne bi klupirao, ali bi ga sigurno odvalili od para da ode bez dozvole kluba.

Stiže brzo novembar pa ćemo videti. Ataman generalno ima super odnos sa Vasom, trenutno mi deluje suludo da pošalje Larkina i još par igrača a da Vasi kaže da mora da dežura. 

Link to comment
Just now, fancy claps said:

ja sam na odmoru pa nisam gledao ali vidim da adam mades kaze da vasa micic pojma nema.

 

Dobro je igrao na pocetku ali u jednom trenutku kad je izgledalo da smo prelomili utakmicu kao da je mentalno izasao sa utakmice. Nekoliko losih odluka, Turci smanjili, probudili se sudije i publika i kola odmah krenula nizbrdo.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

Milutinov kao da je glavom bio negde drugde, od prvog kontakta sa loptom neke nebuloze.

 

Komentator je kriv... 👇

 

 

3 hours ago, mystikal said:

Kakva pajserçinaemoji769.png ovaj komentator. Malo nipodaštavajuće zvuči nazivanje Milutinova "rezervnim centrom".
 

 

Link to comment
Stiže brzo novembar pa ćemo videti. Ataman generalno ima super odnos sa Vasom, trenutno mi deluje suludo da pošalje Larkina i još par igrača a da Vasi kaže da mora da dežura. 
Pa rekoh ja gore, to bi baš bio skandal u koji bi morala da se umeša Fiba. Trener tima pušta igrače reprezentacije čiji je on trener da igraju protiv druge reprezentacije čijeg igrača ne pušta :)

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

oba tima su dobila svu mogucu podrsku drzave da bi se nakrcali igracima za evroligu, ako ne mogu da daju po nekoliko igraca nacionalnoj selekciji kad joj gori pod nogama treba ih spaliti. 

 

 

Mislis da ce pustiti Zoc Pantera? Hau jes no :fantom:

Link to comment
12 minutes ago, arheolog1981 said:

Pa rekoh ja gore, to bi baš bio skandal u koji bi morala da se umeša Fiba. Trener tima pušta igrače reprezentacije čiji je on trener da igraju protiv druge reprezentacije čijeg igrača ne pušta :)

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

Cela problem sa prozorima je i nastao zbog toga što FIBA klubovima ne može apsolutno ništa. 

 

Možda bi sindikat igrača EL, koji ima sve više značaja mogao nešto da uradi po tom pitanju. Da zahtevaju pomeranje kola EL ili da klubovi moraju da puste sve igrače. 

Link to comment
Cela problem sa prozorima je i nastao zbog toga što FIBA klubovima ne može apsolutno ništa. 
 
Možda bi sindikat igrača EL, koji ima sve više značaja mogao nešto da uradi po tom pitanju. Da zahtevaju pomeranje kola EL ili da klubovi moraju da puste sve igrače. 
Može FIBA šta hoće, da zapreti suspenzijom turskom savezu i registrovanjem utakmice 20:0 jer su pustili turske igrače a srpske ne. Da se ne zajebavamo da turski savez ne bi umešao prste da se Turci puste a Srbi ne za sledeći krug kvalifikacija.... nismo mi, klub je kriv :D


Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

Još 3 od 4 do SP-a. Jedino me brinu dometi sa C timom. Na EP bi medalja bila uspeh. Sa Bogdanom bi bili prvi favoriti za zlato. Imamo previše crnih minuta, zagrađivanje koša nedostaje, a i Piroćanac nije ništa menjao kada smo nekoliko minuta igrali bez Jokića u potpunom bunilu. 

  • +1 1
Link to comment

Ne bi bila uspeh već realno stanje stvari. Posle ove 2 utakmice, mislim da je to očigledno. Naravno da ima padova, naravno da ne ide sve po loju, ali pobede su ostvarene, ekipa liči na nešto, postavljene su konture, kvaliteta imamo i imamo Jokića onakvog kakvim ga želimo. U ovom trenutku da ne uzmemo medalju bilo bi iznenađenje i neuspeh. Ništa epohalno da treba da lete glave, ali neuspeh. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Facundo Orellana said:

Još 3 od 4 do SP-a. Jedino me brinu dometi sa C timom. Na EP bi medalja bila uspeh. Sa Bogdanom bi bili prvi favoriti za zlato. Imamo previše crnih minuta, zagrađivanje koša nedostaje, a i Piroćanac nije ništa menjao kada smo nekoliko minuta igrali bez Jokića u potpunom bunilu. 

 

Pirocanac ove utakmice dozivljava kao pripremu za EP i tako treba gledati na neke odluke. On mora da "produva" ove igrace i da im nabije samopouzdanje a nema mnogo prilika za to. Danas je Kuridza posle one samarcine po njonji koju su sudije iskulirale usao u seriju gluposti i dok sam se ja neznalica drao na TV/Pesica da ga izvede namazani starac je sacekao da Kuridza metne trojku iz drugog pokusaja i tek ga je onda izveo, posle prvog dobrog poteza. Kuridza mu je vratio u zavrsnici asistencijom za odlucujuci kos na utakmici. To nekad prodje a nekad ne ali kad imas "nedovrsenu" ekipu neke stvari moraju i da se rizikuju.

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...