Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Nešto razmišljam, nama u novembarskim prozorima bukvalno nema ko da igra. Milutinov, Deda, Kuridza, Ristić i eventialno Rebić (ne znam šta je s njim). Otprilke sledeći igrač po kvalitetu je Tasa Handsome.  

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Cenim da ce igrati svi iz Partizana i Zvezde, sto opet nije neki kvalitet koji garantuje pobede. 
Plus recimo treba namoliti Andjusica koji je onako dosta sarkasticno prokomentarisao izostavljanje sa spiska.

Link to comment
Nešto razmišljam, nama u novembarskim prozorima bukvalno nema ko da igra. Milutinov, Deda, Kuridza, Ristić i eventialno Rebić (ne znam šta je s njim). Otprilke sledeći igrač po kvalitetu je Tasa Handsome.  
Nedović, Petrušev, Dobrić iz Zvezde, Avramović i Smajlagić iz Partizana ( nadam se da će Smajlagić da krene mnogo bolje ovu od prošle sezone). To je minimum, s tim da se nadam da će još po neko biti pušten a možda se FIBA i Uleb napokon dogovore :D

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
11 minutes ago, goofs said:

Cenim da ce igrati svi iz Partizana i Zvezde, sto opet nije neki kvalitet koji garantuje pobede. 
Plus recimo treba namoliti Andjusica koji je onako dosta sarkasticno prokomentarisao izostavljanje sa spiska.

Zašto misliš da će igrati Zvezdini i Partizanovi igrači kada do sada nisu? Oba kluba će igrati važne utakmice u EL kada šanse za top 8 još uvek, nominalno, postoje. 

Link to comment
16 minutes ago, fandorin said:

Nešto razmišljam, nama u novembarskim prozorima bukvalno nema ko da igra. Milutinov, Deda, Kuridza, Ristić i eventialno Rebić (ne znam šta je s njim). Otprilke sledeći igrač po kvalitetu je Tasa Handsome.  

 

Da.

To je veliki problem.

Da nam Bajern pusti Lucica i Jaramaza, ako su oni jos tamo, preko Pesic veze...

Link to comment

Vec prvi sledeci krug u kvalifikacijama, mislim 10. novembra, moze puno da kaze jer ako nekako ocukamo Britance u gostima a Belgija izgubi od Osmanlija u gostima, sve odlucujemo sami.

Edited by pasha
Link to comment

Ako budu išli turski EL igrači nema razloga da se Vasa ne pojavi kod nas. Teško da bi ga Ataman klupirao zbog toga. Zvezda i Partizan naravno da pošalju svakog koga treba.

Link to comment

uradili smo sta smo mogli u ovom prozoru, ali i dalje smo u nezavidnoj poziciji. mora se dobiti gbr u gostima, sto kaze kolega gore treba ih spaliti (czv i par) ako ne puste igrace

Edited by rock bob
  • +1 1
Link to comment

Milutinov je dobar igrač i u bilo kojoj reprezentaciji na svetu sem možda 3 bi igrao značajniju ulogu ali Jokić je možda najbolji igrač na svetu u ovom momentu, u svakom slučaju u top 5 i ne sme da dobija minute na uštrb Jokića. Mi imamo biti ili ne biti tekmu gde majstor sedi zakucan za klupu 8 minuta čisto, što je bilo jedno 30min prljavo. Žalim, ali to je ludilo mozga totalno. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...