Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

6 minutes ago, Joe D said:

ja stvarno ne znam zasto svi vide nekog tutumraka u kuretu. 

 

Zbog nauke o prezimenima, ne veruju ljudi u nekoga ko se tako preziva.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

to mozes da kazes  samo ako nisi gledao Jaramaza... svaka mu dala za Grcku, ali ako vako bude igrao, najebasmo
Pa ovo je realniji Jaramaz nego protiv Grčke. Video si na šta je ličio u meču sa jadnom Belgijom koji nas vrlo lako može koštati SP. Sad slede prozori gde igramo s C timom ako se ne desi neko čudo da nam poneko pusti igrače. Ili Jokić kaže idem u Evropu na 5 dana, vodim i Bogdana a vi se jebite biggrin.png

Sent from my DN2103 using Tapatalk


  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Zbog nauke o prezimenima, ne veruju ljudi u nekoga ko se tako preziva.

odlicno se preziva, ne znam o cemu pricas

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, *edited by mod said:

Bukvalno se hvata za glavu kad Kalina uhvati pas za alley oop i spusti na dribling pa krene na polaganje. Mada pre će Jokić da prestane to da radi kao što je prestao da baca QB pasove preko celog terena od kako je video da kasne saigrači.

 

Ko bi rekao da će ona trojka sa pola terena da bude i te kako važna 😄

Ih al bi to bilo da imamo nekog da istrči za Jokarine pasove. Maštam da Luča istrči par puta kad ostane spolja za publiku i špice.

Link to comment
6 minutes ago, Joe D said:

meni je ovde vanja za ispadanje, decko konstantno ne zna gde treba da stoji i sta treba da radi, na stranu nepostojeci sut.

I meni isto, ali Kari izgeda njega više ceni od Dobrića.

Link to comment
Just now, Mos said:

Nedović pre Vanje ako je ozdravio. Ako nije to je što je. 

Cenim da ima jedno mesto za Nedovića i bez da Vanja ispadne. Petrušev/Ristić pozicija. Ako ide i Bjelica onda verovatno Vanja, Dobrić ili Davidovac. 

Link to comment

Na stranu sto nismo smeli da zgutamo 20 razlike, ove dve utakmice i nacin na koji smo ih dobili bi mogli dosta da nam znace, tim pre sto na EP u grupi necemo imati neke bas jake protivnike. Ovde nas je jedan poraz dovodio u nemogucu situaciju u kvalifikacijama a dobili smo obe must win utakmice.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...