Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

3 hours ago, theanswer said:

Ja baš ne vidim taj kvalitet kod Litvanaca, ali videćemo. 

a jel ga vidis kod Belgije? :D

 

realno, ja se ne bih nikada kladio protiv Litve i Spanije. koliko god da su Spanci podmladjeni, ti momci sto su sada u repki su 20 godina gledali samo pobede. njima je samopouzdanje u nebesima. 

 

i Slovenija nema sanse da uzme tozla. njima je grupa pakao, i ako se okliznu, a lako mogu, moze da im se namesti Turska u 1/8 pa Srbija u 1/4, pa npr Francuska u 1/2 finalu... a vec ce imati 4 jebene tekme u grupi(racunam da ce Madjare lagano)

 

EDIP: ovo je potencijalno jeli. ako se namesti ovako kostur, nece Slovenci videti polufinala :wicked:

Edited by freakns
Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

bogdan bi ucinio ovu ekipu nepobedivom

 

Bogdanov kvalitet na stranu ali tim sa njim bi bio Karijev vlazni san. U prvoj petorci osim Micica, koji je i sam krupan plej, svi preko dva metra i jaki kao konji, svi dobri do odlicni defanzivci, svi pobednicki karakteri, odlicni napadaci, nijedan se ne plasi odgovornosti i hladni su kao spricer kad treba da resavaju utakmice. A imali bismo i cistu hijerarhiju jer se zna ko je Nikola Jokic.

 

Bas bismo bili opasna, opasna, ekipa.

Link to comment
20 minutes ago, ToniAdams said:

kad počinje i na kom je televizoru prenos?

i ako ima neko ideju de se traži najljepši potok.

http://kj.freestreams-live1.com/sk01/
cdn.livetv572.me/webplayer2.php?t=popofthestream&c=aliez-serbian101.html&lang=rs&eid=69172071&lid=1908866&ci=2027&si=3
http://lalastreams.me/lala/index.php?stream=125267864?sid=1466249

 

http://www.techstips.co/p/ch101.html?sport=basketball

Edited by sasha
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Fakundo Sava said:

Mislio sam da ima još samo dva meča sa Tur i Gbr 

SAD vidim Ima i uzvratni

Pa šta se napravila ovakva frka, zezanje je tek počelo

Tada ćemo igrati bez NBA igrača i ko zna ko će iz Evrope doći a ko ne.

  • +1 1
Link to comment

Gledam sad, u svim prozorima za Tursku je igrao Larkin iz Efesa i drugi igrači dok smo se mi patili sa drugim timom bez Micića. Jel moguće da Fiba dozvoljava takve stvari? Odnosno selektivno puštanje/nepuštanje igrača iz istog tima. Šta to znači, da će u sledećem prozoru svi iz Efesa i ostalih Turskih klubova da budu pušteni da igraju protiv nas a naši iz istih ne? To apsolutno mogu da vidim da se dešava... i već retardirane Fiba kvalifikacije ima da učini smešnim

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
6 minutes ago, msv said:

Marko Vlahović

Onda to nije taj, nesto sam pomijesao, imaju slican glas. Ovaj na areni cesto prenosi studentsku kosarku. Ne.mogu se sjetiti imena da me ubijes.

  • +1 1
Link to comment

Sa pobjedom protiv Turske kakva je situacija po pitanju plasmana.na Srbije na.WC? Inace fino peglaju odbranu za sada.

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...