Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

4 hours ago, April said:

Druže, imaš odličan hardver za Kodi

To sve rešava, malo nađi tutoriale na FB

Thnx, al ovo mi malo spada u sličnu kategoriju kao strimovi - mnogo cimanja za neizvestan rezultat. Pre neko veče kad smo igrali protiv Grčke sam celu jednu četvrtinu propustio akajući se sa spravama. Cast sa moba na tv nije davao pun fullscreen, nego cca 80% veličine, plus secka i mora mob ekran da bude uključen i otključan. Zakačio laptop, na njemu jebada protiv reklama u 3 browsera i na kraju mi ne da da kliknem na fullscreen i unmute - sakrije onaj strip u dnu videa i odbija saradnju. A na mobu radi. Na kraju popizdia i odgledo na mobu.

Biće rts planeta (radi na mi boxu) + fiba courtside i/ili eon mini. Ni jedno nije idealno. Idealno bi bilo da ima app kao rts&eon (da se ne drndam s browserom na tvu), da ima sav basket (ne samo naše) i da ne plaćam pink i novu s. I još kad bi imalo i ostale sportove i pay-per-game...

Edited by jezovuk
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

2 hours ago, renne said:

p'a ti eoni obično ne rade, tj ti kanali koji su potrebni

 

Hm, ja srb eon koristim u cg lagano. I to preko neta koji nije sbbov.

Link to comment

Natenane odgledao tekmu protiv Grka...ono je finale pre finala. Ozbiljan basket.

 

Najviše me ohrabrila druga četvrtina i druga postava sa Milutinovim, Jaretom, Gudurom, pa i MJ kapetanom, igrali su onu staaaru srpsku košarku i najviše se rezultatski odlepili.

 

Sve u svemu, lepo gledati. Želim da večeras Kari vrati Atamana na fabrička podešavanja, vreme je da mu neko malo natrlja nos.

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, renne said:

baš zato što si u cg

 

E, a jel radi taj eon sport po Nemačkama? Teško mi da zamislim da je tako zbog prava ali ko pita ne skita. Tu ima Arena, SK, Rts?

Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

E, a jel radi taj eon sport po Nemačkama? Teško mi da zamislim da je tako zbog prava ali ko pita ne skita. Tu ima Arena, SK, Rts?


u nemackama provereno radi kombinacija Amazon Fire stick + pravaTV app. Imaš mesec dana da probas PravaTV app pre nego sto platiš 120€ godišnje. Slika odlična kod mene na TV-u

  • Hvala 1
Link to comment

Видех на другој теми па ми било чудно али стварно смо први фаворити по клаџама да освојимо тозла.

 

Односно врло је натегнуто међу тих првих пар екипа али смо ми тренутно на благој пол позицији (бар по бет365 они су највећа клаџа рекло би се).

 

Србија 4.50

Грчка 5.00

Словенија 5.00

Француска 6.00

Литванија 11.00

Шпанија 15.00

 

Вероватно су утицале ове две текме где смо с једним од фаворита одиграли реално егал у гостима а другог добили код куће.

Edited by johan nagel
Link to comment

ne bih previse uzimao u obzir kvote u kladzama, ne bave se oni analizom ekipa. 

 

that said, ja nekako osecam da mi mozemo samo da ispadnemo u cetvrtfinalu ili uzmemo zlato ovde, ako ostanemo zdravi.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Joe D said:

ne bih previse uzimao u obzir kvote u kladzama, ne bave se oni analizom ekipa. 

 

that said, ja nekako osecam da mi mozemo samo da ispadnemo u cetvrtfinalu ili uzmemo zlato ovde, ako ostanemo zdravi.

 

Ako sam dobro gledao kostur, nama u četvrtfinalu dolaze Španci ili Turci recimo.. To je tekma koju ne verujem da možemo da izgubimo. Kvote su kvote, stanje stvari je da su Slovenci ipak glavni favoriti. Predugo igraju zajedno već. Iza njih rekao bih mi i Francuzi. Grci za nijansu iza nas. 

Link to comment

Meni Grci iznad Francuza, nevezano za onaj poraz Francuza juce.

 

Ali dobro, videcemo.

 

Sad vidim da su Kostas Adetokumbo i Kostas Slukas neizvesni za EP, to bi im bio ozbiljan hendikep.

Edited by Milošica
Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

Ako sam dobro gledao kostur, nama u četvrtfinalu dolaze Španci ili Turci recimo..

 

Spanci ili Turci prvo treba da izbace treceg iz Slovenija/Francuska/Litvanija grupe.

Link to comment

ne znam, nama su te cetvrfinalne utakmice uglavnom horor, od kadeta do seniora. ne svidja mi se ni sto imamo prelaku grupu i realno je da do tog meca dodjemo bez da se oznojimo. 

 

ne bih rangirao favorite, 5 ekipa moze ovo da osvoji. mi nekako imamo najbolji balans, a imamo i najboljeg igraca, ostatak ekipe je igracki potvrdjen i u najboljim godinama, ne znam zasto bismo pretpostavljali da je bilo ko jaci od nas. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...