Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Drugari, treba mi pomoć iz košarkaško-tv domena. Nemam kablovsku tv, samo net (mts optika) i xiaomi android box zakačen za tv. Kako najlakše da gledam eurobasket a da ne uvodim sbb kablovsku tv? Ima li neki SK on-demand (po mogućstvu bez ne-sportskih kanala) ili možda neka fiba streaming app koja bi radila na mi tv boxu? Ok je da se plati razumna para. Trenutno uglavnom gledam sport preko strimova na mobu, ili eventualno chromecast mob->mitv ili zakačim laptop na tv pa strim odatle. To mi je malo mučenje (pogotovo za ne-nba košarku), a hteo bih da ispratim prvenstvo ko gospodin [emoji4]
 
edit: skontao sam upravo da imam rts planetu na android mobu, probaću da je namestim i na mi tv box.
Druže, imaš odličan hardver za Kodi

To sve rešava, malo nađi tutoriale na FB
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Meni taj Kodi nikada nije zadovaljavajuće radio kada je neka velika utakmica domaćeg tima na domaćem kanalu u pitanju. Još moraš da čitaš i instaliraš i sve to traje nekoliko sati. Naravno, radiš nešto protivzakonito. Sa druge strane imaš za 10 evra legalan i 100% pouzdan HD stream za sve utakmice sa 5 minuta utrošenog vremena na otvaranje naloga i plaćanje. 

  • +1 3
Link to comment

Da li postoji mogućnost kupovine dogadjaja ,kao što je bilo na Areni sport ?
Pogotovu kad krene El košarka sta će mi mesec dana Eon sporta ako pogledam 2-3 utakmice.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ne znam zasto bi bilo ko placao eon kad ga toliko ljudi ima i ne koristi i od njih moze da se "posudi" :D

 

 

zna li se sta u vezi Micica?

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Ne znam zasto bi bilo ko placao eon kad ga toliko ljudi ima i ne koristi i od njih moze da se "posudi" :D

 

p'a ti eoni obično ne rade, tj ti kanali koji su potrebni

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, garmonbozia said:

Uf kako pade Kamenjaš, glupi Mbaye. 

Neverovatno da nisu sudili namernu posle snimka.

 

Kako su Franci ubacili u 3.brzinu i evo odoše sa finim plusem na poluvreme.

 

Stvarno što ne postoji tema posebna za kvalifikacije za SP?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...