Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

18 hours ago, Nikodije said:

Meni su svi bili ok, i dali su nešto. Neki i više nego što je realno. Samo Dobrić sramotan. Šteta za Aleksu, on umesto Dobrića i ovo je baš gotivan tim. Mada i ovako je. Samo da je Vasa ok.


Ne bih ja preterano kudio Dobrica. On je pokupio 3 vazna defanzivna skoka, kad smo bili u krizi,  nesto sto je problem svim nasim krilima i bekovima, u situacijama kad protivnicki visoki izvuce Jokica/Milutinova izvan reketa. Jeste promasio te 2 otvorene trojke, ali desavalo se i Vanji i Nedovicu, tako da ne bih ja tu panicio previse. 
Rekao bih da je veoma jasno ko su cetvorica koja otpadaju, u slucaju da Beli putuje. Dobric svakako nije u toj grupi. 

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

1 hour ago, pbg12345 said:

sinoc je pomalo neprijatno bilo ono insistiranje na skandiranju mvp, cini mi se i kontraproduktivno

apsolutno kontraproduktivno, pa jbt covek nije promasio 4 bacanja zaredom u zivotu. dosta je retardirana publika bila, al svejedno epić atmosfera, adrenalin da poludis 

Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

promasio 4 bacanja jer su mu skandirali mvp u znak podrske, pa ga je to izbacilo iz takta? lol

Pa sigurno nije promasio zato sto nema meku ruku, a ni fizicki umor nije presudan s obzirom sta je sve pogadjao pred kraj.

 

Mozda nije ovo sto pominjemo, ali svakako nije tako iskljuceno da bi ti lolovao :D

 

Da se razumemo, i ja bih mozda skandirao da sam bio u hali, nego samo pominjem sta bi moglo da bude u pitanju.

Edited by Milošica
Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

sta mu inace skandiraju kad sutira bacanja u denveru?

Ovde ga vise odradilo emotivno.

 

Mnogo ce da place kad uzmemo zlato i da se grli sa Karijem.

Link to comment
32 minutes ago, Where is Jessica Hyde said:


Ne bih ja preterano kudio Dobrica. On je pokupio 3 vazna defanzivna skoka, kad smo bili u krizi,  nesto sto je problem svim nasim krilima i bekovima, u situacijama kad protivnicki visoki izvuce Jokica/Milutinova izvan reketa. Jeste promasio te 2 otvorene trojke, ali desavalo se i Vanji i Nedovicu, tako da ne bih ja tu panicio previse. 
Rekao bih da je veoma jasno ko su cetvorica koja otpadaju, u slucaju da Beli putuje. Dobric svakako nije u toj grupi. 

 

To ti je Nikodije, on mora sebi da stavi kamencic u cipelu inace bi zaboravio da hoda. Ne obracaj paznju. Ne misli on nista specijalno lose o Dobricu, nego tako mora da nadje nekog da opali da ne bude bas sve savrseno.

Link to comment

Dajte ljudi, nije ovo tenis. Nemam pojma šta mu je bilo, možda malo nervoze i pritiska zbog važnosti meča i činjenice da prvi put igra pred punom arenom kao apsolutni gazda Srbije, možda je i slučajnost. Skandiranje sigurno nije.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Dajte ljudi, nije ovo tenis. Nemam pojma šta mu je bilo, možda malo nervoze i pritiska zbog važnosti meča i činjenice da prvi put igra pred punom arenom kao apsolutni gazda Srbije, možda je i slučajnost. Skandiranje sigurno nije.

A da ne shvatate to oko skandiranja malo previse bukvalno?

 

Prvenstveno se i mislilo na celokupnu atmosferu.

Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

A da se onda nisi ti neprecizno izrazio ako si mislio na celokupnu atmosferu i specifičnost trenutka za Jokića?

"Bukvalno sam imao osecaj da bacanja uz onoliki hajp nece izaci na dobro."

 

Ovo sam napisao.

 

Izmedju ostalog nisam izgubio iz vida skandiranje, jer sam bas kvotovao pbgov post u kome se ono pominje, ali sam mislio na celokupnu sliku.

 

Sve u svemu, bezveze je biti iskljuciv po ovom pitanju, jer realno ne znamo i mozemo samo da pretpostavimo.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

 

 

Sve u svemu, bezveze je biti iskljuciv po ovom pitanju, jer realno ne znamo i mozemo samo da pretpostavimo.

 

Pa prvi si ti, i pbg valjda, krenuo da pretpostavljaš™. Čuj pogodilo ga skandiranje mvp pa je zasuzio i promašio. Čovek koji ima max ugovor između ostalog i zato jer je dokazao da je najbolji kada je najteže.

Edited by Nikodije
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Pa prvi si ti, i pbg valjda, krenuo da pretpostavljaš™. Čuj pogodilo ga skandiranje mvp pa je zasuzio. Čovek koji ima max ugovor između ostalog i zato jer je dokazao da je najbolji kada je najteže.

Pa da pretpostavljam. Ne da tvrdim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...