Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

30 minutes ago, pantelia said:

Ko prenosi evropsko, RTS ili SK?

i jedni i drugi , s tim da RTS prenosi Srbiju i deo ostalog a SK  ono sto pretekne ( u svakom slucaju bez SRB) 

  • +1 2
Link to comment
55 minutes ago, jorma shparga said:

Da se ne vracamo na pricu o Teu i njegovoj toksicnosti za kolektiv, ali ja evo priznajem da nisam verovao da izostanak Bjelice toliko pozitivno doprinosi atmosferi...

Ovo juce je izgledalo kao da ljudi zaista funkcionisu kao kolektiv i to toliko mnogo znaci da je cudo !!!

 

 

 

Ne mogu da se setim da sam ranije čuo da on negativno utiče na atmosferu, može li neko obrazloženje?

Link to comment
10 minutes ago, Joe D said:

zavisi, protiv francuza i litvanaca cemo verovatno morati da gledamo jokica i milutinova dosta zajedno, ako naletimo na njih.

 

Ušće Towers, naš odgovor na tandem Robinson - Duncan. 

Link to comment

Rekao je KAri juce na konferenciji da ce i za Bjelicu i Nedovica odluciti posle Turske, ali da kod obojice oporavak ide dosta dobro (bolje nego sto su se nadali)..

Link to comment

Juče se posle utakmice Nedović pozdravljao sa Obradovićem i pitao ga je Obradović kako ide oporavak i ako me uši nisu varale rekao je da mu se povukao hematom. 

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Odakle sad to da je Bjelica "toksičan"?



....shiit has hit the fan.

 

Cujes odakle... Bjelica i Teo toksicni, a Kari je izlapio. To ti je ppp

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Bjelica će sigurno značiti u nekoj smanjenoj ulozi. Sa druge strane sve što smo videli do sada daje za pravo Pešiću u pogledu Teodosića. 

eh sad "sve" ? nikad slabije dodavace medju bekovima nismo imali. niko da spusti jokicu na vreme/kako treba, niko posten pik da odigra. narocito bode oci posto dolazi posle teo-bogdan-stefan-stefan generacije :wub: (prastajte, gledale se opet cele eliminacije 2014e)

 

s druge strane, defanzivno su odlicni, i jare i vanja prevazisli ocekivanja.

Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ne mogu da se setim da sam ranije čuo da on negativno utiče na atmosferu, može li neko obrazloženje?

kako ono bese ide - nije moje da kazem ali...

 

info je sa priprema (tj sa terena) a pomenuti citiram ide od igraca do igraca i truje... e sad meni licno on ne deluje tako ( fin decko iz finog bloka ) ali nekako reprezentacija letos ni na sta nije licila ( Belgija, Letonija) a od njega se nekako najvise ocekivalo jbg

  • +1 1
Link to comment

Kakve veze ima necije lose izdanje na terenu (a Bjelica je imao takvih i ranije, ali je uvek bio samokritican, ono "igrao sam kao govno"), sa odnosima u timu? Cemu zakljucak da je atmosfera mnogo bolja bez njega, a on sve vreme uz saigrace, koji ga pritom izabrali za kapitena?

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...