Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

16 minutes ago, jorma shparga said:

Da se ne vracamo na pricu o Teu i njegovoj toksicnosti za kolektiv, ali ja evo priznajem da nisam verovao da izostanak Bjelice toliko pozitivno doprinosi atmosferi...

Ovo juce je izgledalo kao da ljudi zaista funkcionisu kao kolektiv i to toliko mnogo znaci da je cudo !!!

 

 

 

Osim sto je Bjelkan sve vreme ovde dok su trenirali bio sa timom, pa tako i sinoc..

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Hranice ga Jokara na trici. Plus bi nam znacio u defanzivnom skoku koji ne funkcionise sjajno.

ono sto se zanemaruje je da je bjelica i sam vrhunski dodavac. mi smo se mucili sa post entry pasovima konstantno.

  • +1 6
Link to comment

Bjelica će sigurno značiti u nekoj smanjenoj ulozi. Sa druge strane sve što smo videli do sada daje za pravo Pešiću u pogledu Teodosića. 

  • +1 1
Link to comment

Mislim da je nominalni razlog povreda, ali je u stvari ovo što Mos kaže.

 

Ne bi Bjelica bio imenovan za kapitena da je toksičan. Lučić je u principu njegov zamenik. 

 

Edit: za Tea je način sporan pre svega

Edited by Heaviside
  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

ono sto mi se svidelo sinoc je da je nasa spoljna linija zapavo izgledala dosta kompetentno defanzivno, a to me je najvise plasilo kod ovog tima. ono sto mi se nije svidelo je da su lucic i kalinic morali da igraju po 40 minuta. ispada da jokica i micica mozemo da drzimo po pola meca van igre komotno, ali ova dvojica ne smeju da odmaraju ako hocemo nesto da uradimo. 

 

Nema svaka ekipa Janisa na cetvorci. Poginuli su obojica na njemu sinoc.

  • +1 1
Link to comment

+1

A i generalno su grci sam vrh ovog leta. Moći će Davidovac, Dobrić i MJK da ih odmaraju protiv slabijih protivnika. Protiv najboljih će Kalina i Luča morati da riljaju po 35 minuta.

Link to comment
33 minutes ago, Plajvi said:

Na proslom SP je kanalio fest, ali dobro... Cela kompozicija tima je bila pogresna

 

Za razliku od proslog SP sad imamo selektora... :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...