Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

50 skokova u napadu Grci, i opet smo dobili, svaka čast. Niko Luču da pomene, savršeno dojajcana utakmica za njega. Ovo kako je Vasa iskrenuo zglob se meni dešavalo samo kad sam bio preumoran, ili kad sam imao shit patike. I svaka nam čast za odbranu u poslednjih 15 minuta, čak i ofanzivni skok smo im više manje uzeli.

Link to comment

Ne verujem da je do sada Jokić doživeo ovakvu atmosferu sa reprezentacijom, pa još je on vodja. Veliko podstaknuće za njega, a sada je jasnije da nešto tu sa Teom i ko je vodja nije štimalo.

  • +1 1
Link to comment

Vidi se da je Jokica sve ovo duboko emotivno dirnulo. Beskrajno mi je drago zbog toga.

 

Kari i on imaju super odnos, kao i cela ekipa izmedju sebe generalno. Odlicna atmosfera.

  • +1 6
Link to comment
38 minutes ago, Milošica said:

Vidi se da je Jokica sve ovo duboko emotivno dirnulo. Beskrajno mi je drago zbog toga.

Još ako dogura do Balkona u septembru biće pun pogodak 

  • +1 1
Link to comment

Nisam znao da se i u produžetku produžuje naizmenični posed, čovek se uči dok je živ. Iz ove perspektive, deluje mi to kao nimalo nebitan faktor jer je tu Kalinić uspeo da napadne Papanikolaua sa 4 faula i dođe do lakih poena koji su nam puno značili. Imali smo blago domaćinsko suđenje, samo da nam ne vrate protiv Turaka. 

Link to comment

Svidja mi se kako Kari hendluje Debelog i njegovu mušičavost, matori je psiholog. Sklonio ga je skroz u stranu, sebe stavio ispred kao prvog koji se napada, da li zbog Tea da li generalno zbog izlapelosti™. Još ovaj potez sa kapitenima koji se pojavljuju pred novinarima i odgovaraju na pitanja, jer znamo koliko ovaj to mrzi. Sinoć Jokić nije bio na konferenciji, mislim da nije onako ni u prolazu pričao ništa kao Luča i Milutinov, a niko to nije ni pomenuo. 

 

 

  • +1 4
Link to comment

Kaže sad neki novinar nazovi na rts-u bilo je polemike na KZŠ kako je samo Janis šutirao bacanja, što faktički znači da ni nad jednim drugim košarkaškem Grčke nije napravljen faul :D 

Link to comment

Da se ne vracamo na pricu o Teu i njegovoj toksicnosti za kolektiv, ali ja evo priznajem da nisam verovao da izostanak Bjelice toliko pozitivno doprinosi atmosferi...

Ovo juce je izgledalo kao da ljudi zaista funkcionisu kao kolektiv i to toliko mnogo znaci da je cudo !!!

 

 

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...