Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Ja sam kao klinac imao hronicnu povredu skocnog zgloba.. bukvalno na ulici stanem na kamen i izvrnem zglob, svaku trecu utakmicu ja izvrnem zglob... odmah dodje do otoka.. u principu nista strasno, zglob otecen i boli ujutru dok ne zagrejem nogu.. sto vise hodam bol nestaje ali otok je i dalje tu. 2-3 dana pauze i teraj dalje.

 

Secam se da sam jednom imao bas vaznu utakmicu, da se ne hvalim sad, ja odem sa otecenim zglobom, hramljem bukvalno.. jedva sam kopacke navukao na nogu od bolova..ja se zagrevam, ne prijavljujem da me boli.. posle zagrevanja od pola sata, odigrao sam utakmicu skoro normalno, sa sve otokom.. tako je to trajalo dok na basketu na fizickom nism pokidao ligamente zgloba.. e tu vec nisam mogao na nogu mesec dana, a oporavak je trajao oko 6 meseci..

 

Iz mog iskustva bih rekao da Vasi nije nista.. malo su i ti vrhunski sportisti razmazeni, ili oprezni zbog karijere i miliona  :)

  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

Ovi iz Denvera hvale Jaramaza i Lucu po tnjiteru. A za atmosferu na tribinama komentar da nikada nisu doziveli nesto slicno :D

Sta bi tek rekli da dodju na euroleague kad igraju blizanci.

Ili ne daj bože na finale ABA sa pražnjenjem hale 

Link to comment
13 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Šta treba da uradimo odnosno da nam se poklopi da bi išli na svetsko?

Белгија је сада на 3:2, ми и Турци на 2:3.

Требају нам победе против Британије и вероватно је довољан бољи скор против Турака. Са обе победе против Турске смо скоро сигурни (ако Белгија не изненади негде).

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Šta treba da uradimo odnosno da nam se poklopi da bi išli na svetsko?


Onako odokativno, da Turska i Belgija pobede sto manje utakmica. Idealno da splituju po pobedu izmedju sebe.

Link to comment
10 minutes ago, salerokada said:

Белгија је сада на 3:2, ми и Турци на 2:3.

Требају нам победе против Британије и вероватно је довољан бољи скор против Турака. Са обе победе против Турске смо скоро сигурни (ако Белгија не изненади негде).

 

Koliko znam mi smo bolji u medjusobnom sa Belgijom. Mislim da Belgija ne moze dobiti kuci Grke i Turke u gostima, tako da ne bi trebalo da budu konkurent ako pobedimo Turke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...