Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Ne mogu ni kao covek da se obradujem.
Ako je samo "obicno" izvrnuce moze to da se sanira za 7-10 dana, makar da bude spreman za drugi deo grupne faze.
 

 

Edited by lord_s
pticica
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, pasha said:

 

Mislim da ovo znaci da nije dobro. Mogu oni odmah da vise stepen povrede.

Nadam se da gresim.

 

4 minutes ago, pasha said:

 

OK

Ja sam imao takve povrede ali sam ja amater kako u medicini tako i kosarci.

Verujem da si u pravu

Imam iskustva, sa sve sportskim doktorima na licu mesta. Ne može prvi dan ništa da se zna, tek sutra skener, a nekad i MR samo da znaš da li je ozbiljno. Ako nije, opet ne znaš da li će proći za 5 ili 15 dana. Dosta je i do psihologije i motivacije. 

  • +1 1
Link to comment

Debelog bi streljao za one penale... Vaso jebi se :angry:

 

a Grci koji se vracaju trojkama Calathesa i onog drugog Janisa... Ali Calathes na pogodi trojku :isuse: 

Link to comment

Ne deluje strašno ni slika ni ovo što Pešić priča. Sa mnogo većim otokom i bez šanse da ovako sam stojiš se vraća relativno brzo. Nikad se ne zna naravno, niti sam ja neki stručnjak...

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, freakns said:

Debelog bi streljao za one penale... Vaso jebi se :angry:

 

a Grci koji se vracaju trojkama Calathesa i onog drugog Janisa... Ali Calathes na pogodi trojku :isuse: 

Isto sam pomislio... kalatesa da ostaviš u praznoj sali, od 10 komada pitanje da li bi ubo jednu ili dve... I zbode nam tek tako, ko iz pičke...

 

Ko je ono rekao da kogod igra protiv nas, idu ih trojke kao ne zdrave... e to je to...

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Isto sam pomislio... kalatesa da ostaviš u praznoj sali, od 10 komada pitanje da li bi ubo jednu ili dve... I zbode nam tek tako, ko iz pičke...

 

Ko je ono rekao da kogod igra protiv nas, idu ih trojke kao ne zdrave... e to je to...

 

Ja sam rekao i jos jedan kolega.

Inace nestavrno da dva kamenjara Kalates i brat od Janisa pogode u tako vaznim trenucima trojku. Ali pre toga Jaramaz pogadja od table...

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, freakns said:

 

a Grci koji se vracaju trojkama Calathesa i onog drugog Janisa... Ali Calathes na pogodi trojku :isuse: 

 

kao corey brewer i josh smith protiv clippersa 2015.

  • +1 1
Link to comment

Mnogo lepa atmosfera u hali, ove dve dileje su nadrealni, 4x MVP. Nadam se da ce Micic brzo da se oporavi, dobra smo ekipa. Itudis utegao Grke, zajebani su, nikad Janis nije ovako igrao za reprezentaciju.

 

Usputni popizd zbog ladjenja jaja u junu, velika je steta da ova ekipa propusta takmicenja.

  • +1 1
Link to comment

Ovi iz Denvera hvale Jaramaza i Lucu po tnjiteru. A za atmosferu na tribinama komentar da nikada nisu doziveli nesto slicno :D

Sta bi tek rekli da dodju na euroleague kad igraju blizanci.

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...