Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Just now, Rumpelstiltskin said:

Falio mi ovaj košarkaški stres

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

 

Bukvalno sam zaboravio kakav je osećaj kad se gleda sport kada si emotivno involviran™, ne prija tenzija i aritmija, ali prija ovaj relief na kraju. 

Ovoj ekipi treba 1, 2 dobra skalpa da steknu samopouzdanje i bićemo 20% jači, ovako su u grču da moraju da se dokažu i to se najbolje vidi po slobodnim bacanjima. Svi su se jebeno izmašili, par puta su šutirali po dva, jedno je bilo dovoljno za pobedu - ćorak. U utakmicama kada se poklope kockice ima da gazimo i po 20, 30, garantujem. Samo mora malo brže i bolje da se rotira u odbrani, ostavljali smo dosta šuteva i to ih je i držalo u igri - pogađali su ih. Na kraju utakmice su dali tri troje u 2 poslednja minuta msm. Kada proradi šut spolja i ne budu mogli da sužavaju toliko u reket zbog Jokare, biće prostora za sve a i trpanja. Imamo opcija u napadu sasvim dovoljno, samo Micara da se vrati. 

 



 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, harper said:

U picku lepu materinu, dobijali smo ovu utakmicu jedno cetiri puta pre ovog poslednjeg i cetiri puta je ispustali iz ruku.

nije to slucajno.

na zalost.

Link to comment

Milutinov mora dobiti vecu minutazu. Bolji je u odbrani od Jokica a u napadu nije los, stavise.

Sada kod Osmanlija, gde ce sjudija navlaciti za njih ali bi trebalo nekako to da dobijemo.

Mnogo je Dobrica i Marinkovica u timu.

Jaramaz je jedan od heroja koji je izvukao utakmicu. Da on nije dao sta je dao, bilo bi gotovo. Nazalost nijedan od nasih spoljnih igraca nije konstantan. Izvlace se na visoke pozicije od trojke pa navise.

Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Dobra tekma 

Super je što se Jaramaz razigrao 

Samo Vasa da se oporavi, Gudura da se uigra, jaki smo

 

Čuj dobra. Meni najbolja posle Jugoslavija-Litvanija 95, i FMP-Derbi prošle sezone.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...