Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

posle ove dve tekme u Dojcland, men se cini da bi mi sasvim fino izgledali sa 10 drvoseca koji ce da riljaju ko ludi u odbrani jer ja ne znam koja ekipa u Evropi moze da zatvori Debelog i Milutinova 40 minuta. 

 

Debeli je u tri tekme svaki put kad se spustio dole imao zicer(jeste omasio 18 zicera protiv Slovenije, ali nece svaku tako) a Milutinov je kvalitetno oplodio i Nemce i Talijane(zajedno imaju mozda 1/2 centra, al ipak...)

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

7 hours ago, Plajvi said:

Milutinov je nas najslabije utilizovan™ igrac godinama unazad

Jebemti Raduljicu i Stimca

 

Milutinov nema igru leđima. Za tolike godine morao je malo unaprediti taj segment igre. 

  • +1 1
Link to comment

jebiga sad, nema igru ledjima. svakom nesto fali, milutinov je  medju najdominantnijim centrima u evropi vec neko vreme, sigurno u 5 najboljih nasih igraca trenutno. 

Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

idi u pičku materinu oćeš da me udaviš debilu jedan koji ti je bre kurac vidiš da dajem intervju za sosko.


Ovako nastaju potpisi :rolf:

  • Haha 5
Link to comment
17 minutes ago, Joe D said:

jebiga sad, nema igru ledjima. svakom nesto fali, milutinov je  medju najdominantnijim centrima u evropi vec neko vreme, sigurno u 5 najboljih nasih igraca trenutno. 

Slažem se, lik je ubica, a igra leđima ionako ima sve manji značaj. Ne verujem ni da je answer hteo da kaže da je Milutinov lošiji od Raduljice ili da nije top igrač. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Milutinov je u stanju da napravi sebi poziciju pod košem praktično u svakom napadu. Poenta je da dobije loptu na vreme i tu se priča završava. Ni ne treba mu neko ingeniozno pivotiranje. Kao Peković svojevremeno. Imamo najbolji centarski par u Evropi.

  Zašto li Petrušev ne dobija ni sekunde? Posle Letonije je zakucan za klupu. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...