Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Jaramaz i Dobrić su večearas overili vizu, što se kaže. 

Vanj Marinković nije isporučio. 

Meni najviše žao Kuridže - dobro bi nam došao kao teška™ četvorka. 

Link to comment

kakav crni vanja. poredjenje sa nedovicem je neumesno.

nedovic je klasa i to sto moze vanja to nedovic moze tri puta bolje.

dajmo bez ovakvih zajebavancija i nemanja pojma

Link to comment

Vasa igra to sto igra, ne znam sta ocekujes tacno da vidis od njega. On ce svakako da ocarini loptu, i svakako se ne krece bez lopte, takav je postao to sto je postao i zasluzio statusom da bude nosilac ove ekipe a ne da se gura u neku ulogu koja mu ne lezi, kao kod Djordjevica prosli put. 

 

Guduric, ako se pojavi u formi iz finala turskog prvenstva, moze mnogo da promeni izgled ekipe. Ali niko ne zna koja verzija Gudurica ce da se pojavi na terenu.

Link to comment
42 minutes ago, Joe D said:

Vasa igra to sto igra, ne znam sta ocekujes tacno da vidis od njega. On ce svakako da ocarini loptu, i svakako se ne krece bez lopte, takav je postao to sto je postao i zasluzio statusom da bude nosilac ove ekipe a ne da se gura u neku ulogu koja mu ne lezi, kao kod Djordjevica prosli put. 

Slazem se i u pravu si. Nije nemoguce da se tokom utakmica malo prilagodi i ucini da imamo jos bolji protok lopte. Od toga ce eksponencijalno da zavisi i kretanje svih ostalih bez lopte. Svakako ne mislim da ga treba drasticno menjati da bude nesto sto nije i sto ne igra. 

Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

Jos malo da utegnu odbranu, da se uigraju/naviknu na Jokica, vise cut-uju i da Vasa malo iskulira carinjenje lopte...i sasvim ok tim imamo

ovo je ključ, što budu odigrali više utakmica ovo će biti sve bolje

 

ništa briga, ništa stres

Link to comment

odbrana mene brine, napad ne moze da ne profunkcionise kad imas jokica u ekipi. sinoc je to bilo dosta dobro, ali protiv franza wagnera i gomile nicega, nije bas reprezentativan uzorak.

  • +1 3
Link to comment

Pored Debelog, Vase i Kaline, najbitniji će biti Dedini minuti. O prvoj trojici znaju sve, Deda je neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rešava stvar.

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

smanjio je on to fintiranje vazduha drasticno od kad je bio nba. mnogo je guduric bolji igrac nego sto je bio, samo jos uvek ima problem sto upada povremeno u neke kanale kad nije u ritmu.

  • +1 3
Link to comment

Cuj, Vanja nije isporucio. Cetvrti strelac u ekipi, s njim na parketu +18, najvise posle Lucica i Jaramaza.. 

 

On je prakticno siguran u 12, Nedovic nema veze s tim. Spolja cemo ici sa Vasom, Jaretom, Nedarom, Gudurom i Vanjom, onda krila Luca, Dobric, Kalina i Deda, Jokara i Milutinov, i ostaje 12 mesto za Bjelkana ako se oporavi ili ce ici MJK/Ristir..

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...