Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Je l' smo se mi ovo malo uigrali u odnosu na juče, ili su ovi Nemci nemači pojma i fale im neki igrači?

 

Radim 3 stvari istovremeno, pa ne mogu da ocenim.

Link to comment
11 minutes ago, Ptica trkacica said:

Je l' smo se mi ovo malo uigrali u odnosu na juče, ili su ovi Nemci nemači pojma i fale im neki igrači?

 

Radim 3 stvari istovremeno, pa ne mogu da ocenim.

Mnogo smo mocni :fantom:

Link to comment
14 minutes ago, Ptica trkacica said:

Je l' smo se mi ovo malo uigrali u odnosu na juče, ili su ovi Nemci nemači pojma i fale im neki igrači?

 

Radim 3 stvari istovremeno, pa ne mogu da ocenim.

Pa recimo da kada Šarenac priča o top 7 tu nema mesta za Nemce. A i realno smo dobri.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

Nadam se da je Vanjica današnjom partijom izbacio Nedovića iz 12.

Na moju žalost mislim da njega samo povratak Avramovića ili povreda mogu da izbace iz 12. 

 

Vasa, Jaramaz, Gudurić su sigurni 

Kapiram da će voditi još jednog koji može da igra pleja, dakle Nedović/Avramović. I još jedan bek, verovatno Vanjica ili možda Dobrić koji na ovom turniru igra dvojku.

 

 

Link to comment

Dobra uvertira pred utakmicu s Grcite, samo ova revijalna utakmica s Nemcima nije nikakvo merilo, osim što vidimo napredak u sklapanju kockica tima.

Janis i kompanija u zvaničnom meču će biti pravo merilo kakvi smo i di smo.

Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Na moju žalost mislim da njega samo povratak Avramovića ili povreda mogu da izbace iz 12. 

 

Vasa, Jaramaz, Gudurić su sigurni 

Kapiram da će voditi još jednog koji može da igra pleja, dakle Nedović/Avramović. I još jedan bek, verovatno Vanjica ili možda Dobrić koji na ovom turniru igra dvojku.

 

 

 

Ne verujem da će voditi i Nedovića i Dobrića. To je bar moja pretpostavka da ispada jedan od njih. Ne donose nijedan poseban kvalitet koji bi trebao ekipi. 

Link to comment
28 minutes ago, Ptica trkacica said:

Je l' smo se mi ovo malo uigrali u odnosu na juče, ili su ovi Nemci nemači pojma i fale im neki igrači?

 

Radim 3 stvari istovremeno, pa ne mogu da ocenim.

Moguće

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Ne verujem da će voditi i Nedovića i Dobrića. To je bar moja pretpostavka da ispada jedan od njih. Ne donose nijedan poseban kvalitet koji bi trebao ekipi. 

Ja Nedovića u staromodnoj podeli trpam u 3 mesta rezervisama za plejeve, a Dobrića više u krilne igrače. Idu obojica realno. Nedović jer nam treba treći koji može da igra pleja, a i bolji je od Vanje, možda i Jaramaza. Dobrić zato što nam je Davidovac jedini krilni igrač na klupi, ne računajući MJK-a koji nominalno igra visoko krilo ali nije za ovaj nivo košarke, ako se uopšte provuče u 12 (Bjelica?).

 

Link to comment

Redosled nije bitan..., 

 

SRB, SLO, TUR, GRE, LIT, ITA, FRA, ESP. Koga od ovih Sarenac ne vidi u 7? Pitam, jer se raspao svaki put kada je pokusao da nabroji

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...