Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

I dalje imamo problem sa ekipama koje brzo igraju - nikako da usporimo igru, ono što su nekad oni što su nam zavideli zvali antikošarkom. 

Naprotiv, mi stalno hoćemo da se jurimo po terenu s protivnikom a to ne umemo da radimo /čast izuzetcima, al njih ima možda tri u repki/. 

U pojedinim trenucima nam je napad bio do zla boga statičan - imao sam utisak da svi jedva čekaju da Jokić dobije loptu i onda mu kao otvore prostor a ustvari se kriju po ivicama terena. 

I dalje nam je najveći problem 1-2 pozicija gde nemamo adekvatne igrače /osim Vase/ - uopšte me ne bi iznenadilo da Kari izbaci  startnu petorku recimo Gudurić-Kalina-Lučić na 2-3-4- pozicijama jer je sve ostalo loše.  Vanja je konstatno u odbrani metar iza igrača, a na Jaramazu je jedno sto puta pucala rotacija. U napadu je ovaj prvi tragedija, a ovaj drugi prosto ne sme. 

Bilo bi do jaja da Kari i MVPjevi napune Jaramaza samopouzdanjem pošto on može i vidi se da može al je sav zbunjen i uplašen. 

 

Jbga, ne da nam se da se ukompoujemo - jedno vreme smo imali paklenu spoljnu liniju al smo jurili trećepozivce za centre - sad je obrnuto. 

 

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Gudrić - Kalinić - Lučić nije nikakvo iznenađenje, to nam je najbolje što imamo bez Bogdana, još je i Bjelica povređen a i da nije ovo je najbolje što imamo. I danas su druga dvojica igrala dugo zajedno, a pridružiće im se i Gudurić koji je za klasu bolja dvojka od konkurencije.  Njih trojica plus Vasa i Jokara i teraj.

 

Ulaziće još i Davidovac da menja krila, Milutinov da odmori Jokića i jedan bek koji se nametne i to je to za najvažnije utakmice. Ne računam Bjelicu, pojma nemamo u kakvom je stanju i gde ga vidi Kari. U kvalifikacijama mu je igrao četvorku.

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Mos said:

RTS, znači Šarenac...neće biti lako. :D

 

Jbt, juce sam ga slusao posle dosta vremena, mozda od poslednje reprezentativne akcije, hteo sam da podilkanim. Uvek me je nervirao, ali ovo su novi nivoi. Ili je do mene. 

  • +1 1
Link to comment

Najjace je sto znam vec sve njegove postapalice, fazone, dikciju jebenu, ali svaki put je isti efekat, stradao bi televizor da sam ludji. 2+1, kako se izgovara prezime Davidovac, ho ho ho, ovo je ono sto nam je trebalo, cvrsca odbrana, konacno je Meli potrosio municiju, itsl. :wacko:

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
Just now, Sludge Factory said:

Najjace je sto znam vec sve njegove postapalice, fazone, dikciju jebenu, ali svaki put je isti efekat, stradao bi televizor da sam ludji. 2+1, kako se izgovara prezime Davidovac, ho ho ho, ovo je ono sto nam je trebalo, cvrsca odbrana, konacno je Meli potrosio municiju, itsl. :wacko:

Ovo me izludjuje, razumem te u potpunosti.

 

Opasno se istripovao poslednjih godina.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...