Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 minute ago, J.R. Cash said:

Da je Jokic ovako spreman dosao 2019, bili bismo prvaci sveta sa sve njim na cetvorci.

u paru sa milutinovim, da. u paru sa bobanom uz bjelicu na 3, sto je bila saletova velika ideja protiv spanije kad nas je ukanalio za 3 minuta, tesko.

  • +1 8
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Da rezimiram ukratko...

Jaramaz nije plej. Ok može da prenese loptu i da nekome i to je to... U odbrani se trudi, ali je često neskoncentrisan i ispada potpuno. Nedović mi je bio bolj, brži i opasniji iako ni on nije asistent. Više ideja sa loptom ima Davidovac nego ova naša dva alternativna pleja...

Vanja se trudi, dobro se postavlja, ali po meni mu nije mesto u timu.

Lučić, Kalina, Dobrić, Davidovac OK. Mora se igrati što više preko tih krila koje bi Jokić i Vasa upošljavali... A oni moraju da grizu i ne beže od lopte...

Micić je dobar kad ne davi... Ali mnogo brate slatki davi loptu... Korektan u odbrani.

Jokić, svaki put kad overi loptu, to je pola posla zavrseno,.. Još da ga cesće nalaze, Micić pogotovu, bilo bi mnogo lepo... 

Milutinov OK.

Kuridza se trudi, ali kao i Marinković nije klasa za prvih 12, ukoliko se ne mora...

Inače bi voleo da Simanić ima veća muda, da igra odlučnije u prodoru i da šutira na 3 ko Prepelič (koji opaljuje čim vidi obruč). Ovako ne da nije za reprezentaciju, nego nije ni za tamo kuda je otišao... Neverovatno straćeni talenat...

Dobra je varijanta koju je neko pomenuo da Bjelica može ići kao treći centar i alternativna petica na 10tak minuta igre...

Gudurića čekamo da vidimo...

 

EDIT: -Stvarno je Jokić lepo pokazao Kalini gde da stane... A on će se pobrinuti za ostalo... :)

 

Edited by dare...
  • +1 2
Link to comment

 

41 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Makes sense. Bjelica ovih dana samo na pet moze da bude koristan. Problem je u tome sto svaki minut sa small ball peticom znaci minut Jokica manje, a to ne zelimo.

 

generalno ne zelimo al bice povremeno ovakvog five-out rostiljanja kada ce dobro doci smallball prilagodljivost

Link to comment
10 minutes ago, pbg12345 said:

izvinjavam se sto sam dosadan

 

da li je online kupljene karte za utakmicu protiv grcke potrebno stampati

ja bi je štampao, jery srbija

:fantom:

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, *edited by mod said:

Večeras je bila lucidna faza. A i Jokić je rešio da neće da izgubi.

Razbio je poslednju četvrtinu, kako pipne loptu odmah višak. Dobra bila ona trojka iz istrčavanja u ćošak u poslednjoj sekundi preko dvojice, faktički bez skoka naravno. Bez koske, ko da se sprda sa kadetima na nekom kampu :D

  • +1 2
Link to comment
Just now, Heaviside said:

ko da se sprda sa kadetima na nekom kampu :D

gledao sam od 2. pol i takođe mi je ovo bio prvi utisak

 

setio sam se durenta protiv nas u riju

Link to comment

Izumire takva sorta igrača kao što je Marinković. Nema telesinu za krilo, a ni dribling za beka. Tu baš mora da si Kerol da bi imao šanse na najvišem nivou. Sad se traže ovi kao Jaramaz, Avramović i Nedović.

 

A Jaramaz danas nije mogao mnogo sa Vasom jer je neko morao da igra keca dok je Vasa na klupi. Biće minuta za njega ako bude dobar. On, Gudurić i Nedović su konkurenti za jedno 50 minuta. Marinković je tu najlošiji i mislim da mu visi mesto u 12 ako se Avramović oporavi.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...