Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

svidelo mi se sta sam video od jaramaza u drugom, samo mu ne dati da organizuje napad. ne znam kojom magijom je imao 4 asista u prvom, nisam gledao, deluje neizvodljivo. 

  • +1 1
Link to comment

Sta znam, deluje sve nekako na silu ali se i vidi da imamo mnogo opcija u napadu. 

Guduric ce znaciti dosta, a molim se Bogu da se vrati i Avramovic, on se decko ne plasi i bio bi bolji od Jaramaza samo da je zdrav.

Bjelkan poslednji na lisi zelja posto Kalina, Lucic i DeDa mogu to dobro da pokriju kada se skrati rotacija u bitnim mecevima. Al ne bi se ni on bacio.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Joe D said:

svidelo mi se sta sam video od jaramaza u drugom, samo mu ne dati da organizuje napad. ne znam kojom magijom je imao 4 asista u prvom, nisam gledao, deluje neizvodljivo. 

pa mora kada igra sa marinkovicem u petorci. bilo bi bolje sa guduricem. 

ok je na dvojci jaramaz ili da prenese loptu i doda, ali ovde igra drugog pleja i kao da je stegnut i pogubljen za to. 

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

svidelo mi se sta sam video od jaramaza u drugom, samo mu ne dati da organizuje napad. ne znam kojom magijom je imao 4 asista u prvom, nisam gledao, deluje neizvodljivo. 

nema sanse, to je neka greska. davai link za stat?

 

3 minutes ago, kralj said:

Ja bih Bjelicu kao 3. centra vodio. 

ovo, treba nam small ball petica za ove iritantne skakutave ekipe

Edited by spaceploitator
Link to comment

Izgleda da dosta silujemo u napadu jer kada je stani-pani, bacaju se lopte Jokicu. A cesto Vasa dugo drzi loptu kod sebe.

Medjutim i pored lose odbrane u prvom poluvremenu meni se svidja odbranu u poslednjoj cetvrtini kao i protiv slovenaca. Prilicno agresivna i tako to. Jedino je problem kontrola skoka pod nasim obrucem.

Link to comment

Nekako su uloge u ekipi spontano rasporedjene u smislu hijerarhije i zbog toga je dobro sto je mrtvo puvalo Teodosic najuren, koji se uvek raspadne kad je gusto... Od pocetka do kraja njegove karijere na svaki jaci pritisak i svaku vaznu utakmicu se raspao. Pored kosarkaskih nekvaiteta sklon je i splavarenju, nesportskim navikama, Aca Lukas fazon, te i u vankosarkaskom smislu odudara od ovih momaka.

 

Ova ekipa ima jasno podeljene uloge i lidere, to su Jokic i Micic.. Iz drugog plana su tu Kalina, Lucic, Milutinov i nadam se Bjelica koji nemaju problema sa cinjenicom da nisu primabalerine, stavise odlicno se snalaze.

 

Nije neka narucita zasluga Pesica za to, osim muda da se donese odluka.. ovi momci su dobri u glavi..

Edited by Banjo
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

top, druga utakmica i pobeda posle -15, odličan boost za samopouzdanje i timski duh naročito što su protivnici tradicionalno augodni žabari


nabudžiće ovo pirke, ima sve da puca

 

 


 

 

koja li je tajna izgleda vladimira lučiča? identičan je onom od pre 7-8 godina, msm znam da nije klinac al bi ruku dao da je bliži 25 nego 35g.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, spaceploitator said:

ovo, treba nam small ball petica za ove iritantne skakutave ekipe

 

Makes sense. Bjelica ovih dana samo na pet moze da bude koristan. Problem je u tome sto svaki minut sa small ball peticom znaci minut Jokica manje, a to ne zelimo.

 

Da je Jokic ovako spreman dosao 2019, bili bismo prvaci sveta sa sve njim na cetvorci.

  • +1 4
Link to comment




koja li je tajna izgleda vladimira lučiča? identičan je onom od pre 7-8 godina, msm znam da nije klinac al bi ruku dao da je bliži 25 nego 35g.


Možda što je 3/4 karijere bio na bolovanju?
  • Haha 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...