Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

1 hour ago, Venom said:

 

Isti autor na pocetku Teodosiceve karijere u reprezentaciji

 

 

 

nedostatak organizacije igre, leptejebo. to ko da si rekao da bobanu fali visina.

  • Haha 5
Link to comment

VIDEO Jokićev brat besneo pored terena

 

Naslov je vrlo tendeciozan. Od ljudi koji su bili na licu mesta ekskluzivni smo dobili transkript kako je izgledao prigovor Nikolinog brata:

 

Kako faul Nikole, gospodine sudija!? Ja se lepo izvinjavam sto vam se ovako obracam, ali vas najljubaznije molim da vise ne svirate nepostojece faulove mom bratu. Kao i da sankcionisete svaki put kada ga fauliraju u reketu. Mislim, ne zelim da se mesam u vas posao, znam da nije lak, ali ako mozete da malo vise obratite paznju , bio bih vam zaista zahvalan. Eto toliko od mene..

  • Haha 6
Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Sad jos da se iz neke fioke izvuce izjava da Bogdan nije tip vodje kao Teo ili Jokic i da zaokruzimo celu pricu..

 

 Pa i Bogdan je masu puta useravao, kao i Teo. No kada se pogleda čitava karijera sa ove distance, oni su bili najbliže onome što se zove vođa na parketu. Dakle, NAKON što su se Đorđević, Bodiroga, PredragSaša i ta generacija penzionisali. A ni jedan od njih dvojice nije dostigao nivo liderstva recimo pomenutog trojca.

Link to comment

U drugim vestima, Aleksa još uvek fura gips, tako da mi se čini da smo nažalost ostali bez njega. Ne deluje mi da će Kari da rizikuje i da ga čeka da se uigra do grupne faze ili i posle.

Link to comment
2 hours ago, Venom said:

 

Isti autor na pocetku Teodosiceve karijere u reprezentaciji

 

 

 

 

Ovo je Lakijev template post za svakog kosarkasa ili fudbalera na pocetku karijere ili mandata u reprezentaciji ili klubu. Nekad ubode a nekad se ovako zavrsi u sprdnji. Ipak, ideja o Teu kao losem organizatoru igre je bas ruzno ostarila. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...