Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    963

28 minutes ago, Joe D said:

ne znam kako si to zakljucio za turke, nije to ni malo slab roster, a zna se kako je kad se igra kod njih. 

Malo je tanja klupa, ali da, meni su oni bukvalno peta najjaca ekipa.

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

jaci su i litvanci od njih, ali su prvi sledeci. litvanci su jako potcenjeni, nema ekipe koju na prvenstvu ne mogu da biju.

Razmisljao sam bas izmedju njih i Turaka, malo su mi tanji Litvanci spolja.

 

Unutra su beton.

Edited by Milošica
Link to comment

Jbt, ja sam sad iz vaseg pisanja tek skapirao da ovo protiv grka nije prijateljska :isuse:

Ne znam zasto sam bio ubedjen da se te kvalifikacione igraju kasnije

 

Nego, jel karte moraju da se stampaju ili je moguce da se pokaze/ocita kod sa fona?

Link to comment

ako se Vasa i Debeli skapiraju do kraja, bicemo jebeni ko kratko cebe... ali trebace im tekmi, tako da je to pre za EP nego Grcka/Turska

 

a da je Bogdan tu, mislim da bi se prosetali do zlata, jer se videlo juce da je ogroman bunar na dvojci, dok sa ostalim nemamo problema... Bjelica ce takodje lepo da legne ovom timu. sve dok ne mora da bude prva ili druga opcija, on je i dalje extra klasa. ako se on, Milutinov i Guduric vrnu, mislim da uzimamo medalju bez problema

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

zar nisi ti napisao i da jokic garantuje borbu od 12-14 mesta i da je micic gomila nicega? sta se sekiras onda oko nekog nedovica.

Vasa ponovo ništa specijalno nije pokazao, po običaju se sasrao u završnici i omašio zicer. Nemam nikakvo poverenje u njega da će kada bude stani pani biti drugačiji od onog kako već godinama igra za repku, a to je loše do nikako.

Što se tiče 12-14 mesta, to je govoreno u kontekstu Jokićevog TAKEOVERovanja reprezentacije. On jednostavno nije tip vođe tima kao što su npr Teo ili Bogdanović. Stoga davanje njemu ključa tima ne vidim kao faktor koji će doneti prevagu kada se bude odlučivalo.

No, bilo kako bilo, njih dvojica ipak poseduju neosporan kvalitet koji će MOŽDA uz splet srećnih okolnosti doneti nešto dobro, dok Nedara bez ikakve sumnje neće doneti ništa sem možda nekog lepog zakucavanja u tranziciji i gomile praznog hoda i glupavih odluka, kao sinoć, što mu je inače tm u reprezentaciji.

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Sad jos da se iz neke fioke izvuce izjava da Bogdan nije tip vodje kao Teo ili Jokic i da zaokruzimo celu pricu..

Meni se smejali kada sam 2016. napisao da je Bogdan u TOP 5 bekova u Evropi.

 

Izmedju ostalih, Toni sigurno, plus neki od ovih Zvezdasa.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...