Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    963

Just now, steins said:

 

što? 

 

Zato što je biser nad biserima.

 

Ne postoji stvar na ovom svetu u kojoj je Anđušić bolji od Teodosića. Makar i u kuhinji, krevetu ili oko kola.

  • Haha 2
Link to comment
Just now, kralj said:

 

Zato što je biser nad biserima.

 

Ne postoji stvar na ovom svetu u kojoj je Anđušić bolji od Teodosića. Makar i u kuhinji, krevetu ili oko kola.

Meni Teo deluje da kida u krevetu.

  • Haha 4
Link to comment
14 minutes ago, kralj said:

 

Zato što je biser nad biserima.

 

Ne postoji stvar na ovom svetu u kojoj je Anđušić bolji od Teodosića. Makar i u kuhinji, krevetu ili oko kola.

 

Polako, nisi me razumeo - nisam mislio da bira izmedju Andjušića i Teodosića. 

Link to comment
3 minutes ago, steins said:

 

Polako, nisi me razumeo - nisam mislio da bira izmedju Andjušića i Teodosića. 

Nego između Anđušića i Nedovića? Dakle, konsenzus je da je ono što smo videli Nedovićev standard a na svakoj 10-oj utakmici nekog natrpa. 

E, jbg.

Link to comment

sta znam, cenim da ima nekog rezona da se vanja marinkovic vodi pre andjusica, vise cunjeva u odbarni ovaj tim ne moze podnese.

 

uz to, ovaj tim ima beka koji sinoc nije igrao koji je za klasu bolji od obojice pomenutih. valjda ce da igra ubuduce.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Pa valjda bi Gudurić trebalo da igra umesto Nedovića i Milutinov kao zamena za Jokića. Nije to krpljenje ako budu zdravi. Jedino što fali ovom timu je zdrav Bogdanović i onda bih lagano rekao da idemo u finale. Ovako će biti malo povuci potegni posle grupne faze ali nije nemoguće da se prodje do kraja jer neće baš uvek ispasti iz koša 5-6 otvorenih šuteva kao sinoć. 

 

Samo bez povreda u nastavku i da se vrate ova dvojica i biće lepo prvenstvo za nas, bez obzira na ishod. #volimkošarkuanepobedjivanje 

 

 

 

Nedović je igrao, odnosno "igrao" prvenstveno na kecu, tako da mu Gudurić nije konkurencija za poziciju.

 

Ja lično ne mogu da zamislim tim koji napravi nešto ozbiljno na velikom takmičenju a gde Nedović ima neku značajanu funkciju.

Link to comment

Sve je to ok, i raspored nam na EP ide na ruku što neko reče ali nama su bitne Grčka i Turska. Janis deluje zastrašujuće, Turci su klasična domaćica plus nije da nemaju kvaliteta, sad imaju i Atamana na klupi. Nisam optimista za ove dve utakmice. 

Link to comment
7 minutes ago, theanswer said:

Sve je to ok, i raspored nam na EP ide na ruku što neko reče ali nama su bitne Grčka i Turska. Janis deluje zastrašujuće, Turci su klasična domaćica plus nije da nemaju kvaliteta, sad imaju i Atamana na klupi. Nisam optimista za ove dve utakmice. 

 

Turke dobijamo bez po muke. Sa Grcima ce biti zajebano. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...