Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    963

Moze Nedovic da natrpa puno ali je tip igraca koji nije konstantan i to je problem.

Danas je mogao da prelomi a sve je promasio. Nece stalno tako, utrpace nekoga.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Jbt sledi tri sezone gledanja Nedovića, pakao

to je u stvari godinu i po dana nedovica

 

najmanji problem sto je promasivao danas, nece to da bude standard. ali covek i dalje ne kapira nista.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Joe D said:

to je u stvari godinu i po dana nedovica

 

najmanji problem sto je promasivao danas, nece to da bude standard. ali covek i dalje ne kapira nista.

 

Kad god je on u igri meni se ne gleda ta košarka. 

  • +1 1
Link to comment

Ok je ovo bilo. Fale Avramović i Milutinov ali mi deluje da će u najboljem slučaju jedan od njih dvojice da se vrati.

Kalinić da se vrati sa EXITa i Jokić da ubežba slobodna bacanja. Sudije stvarno sve sviraju na Luki i Jokiću ali ionako je samo prijateljska. Nedović no comment. Nego daj da tučemo Janisa a Luka će već da dođe na red.

Link to comment

Dotegnuce Kari, ne brinite se.. ulazice sutevi i bacanja kad bude trebalo.. mnogo smo jaki..

 

 

Sta je sa Bjelicom, Milutinovim i Guduricem?

 

Nisam pratio, zna li se sta?

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Ok je ovo bilo. Fale Avramović i Milutinov ali mi deluje da će u najboljem slučaju jedan od njih dvojice da se vrati.

Kalinić da se vrati sa EXITa i Jokić da ubežba slobodna bacanja. Sudije stvarno sve sviraju na Luki i Jokiću ali ionako je samo prijateljska. Nedović no comment. Nego daj da tučemo Janisa a Luka će već da dođe na red.

Meni Kalina dobar bio.

 

Ima on boljke kao u ona dva napada gde nije video otvorene igrace na trojci, ali generalno je dao maksimum. Luka je zver i dosta ga je potrosio, nije moglo bolje.

Edited by Milošica
Link to comment
Ok je ovo bilo. Fale Avramović i Milutinov ali mi deluje da će u najboljem slučaju jedan od njih dvojice da se vrati.
Kalinić da se vrati sa EXITa i Jokić da ubežba slobodna bacanja. Sudije stvarno sve sviraju na Luki i Jokiću ali ionako je samo prijateljska. Nedović no comment. Nego daj da tučemo Janisa a Luka će već da dođe na red.
Kalina je u prvom statirao, u drugom verovatno najbolji.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, pasha said:

Moze Nedovic da natrpa puno ali je tip igraca koji nije konstantan i to je problem.

Danas je mogao da prelomi a sve je promasio. Nece stalno tako, utrpace nekoga.

Oce. Utrpace neku Kostariku ili Holandiju...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Lucic se napunio faulovima i nije puno ni igrao, i to nas je malo preseklo. Kalinic nije nesto hteo da zapinje u prvom, ali je u drugom razbio, dobili bismo da je ostao u igri. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...