Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

ma ovo je mila majka koliko on zna da promaši ili smara. Doduše i ovo je vrlo nepotreban tekst, nema u njemu ništa ni korisno ni za pamćenje.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Valjda nešto u stilu, reprezentacija je Vučićeva a ne srpska. Ali pojavom Porfirija ona prestaje biti Vučićeva i onda je u fulu srpska, da ne kažem pravoslavna.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

a sta, to bi trebalo da bude impresivno?

Ne, zapravo je skroz normalno, ali je bitan kontekst u kom je Kovalski stavio post.

Link to comment

zapravo nije nista za pohvalu. utakmica u kojoj igraju jokic i janis na koju mozes da udjes za cenu pakle plljuga bi se rasprodala na madagaskaru. 

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
On 15.8.2022. at 18:34, *edited by mod said:

I naravno da brdo ljudi čeka bilo šta osim zlata da kaže "Eh da je bio Teo..." Ali ako se hladne glave pogleda, u situaciji gde se rešava meč a u igri su Jokić i Vasa, skoro da nema nikakve šanse da bi se ta akcija završavala Teovim šutem.

 

Nije mi uopste tesko da zamislim takav scenario. Vecina ekipa u finisu ce udvajati Jokica, Vasa ce biti prvi sledeci prioritet, tako da bi Teo lagano mogao da zavrsi sam na trojci. Za kog drugog igraca bi stavio vece pare da daje taj sut? 

Link to comment
58 minutes ago, spaceploitator said:

 

Nije mi uopste tesko da zamislim takav scenario. Vecina ekipa u finisu ce udvajati Jokica, Vasa ce biti prvi sledeci prioritet, tako da bi Teo lagano mogao da zavrsi sam na trojci. Za kog drugog igraca bi stavio vece pare da daje taj sut? 

Pa ako udvoje Jokića pa onda i Vasu, u 3 na 1 mogu komotno da daju i Kuridži da završi. Ali nije kao da će se takve stvari dešavati.

Link to comment
9 hours ago, Svarog said:

evo malo da se zanimate pre početka prvenstva

https://www.sporcle.com/games/Zligor/serbian-basketball-rosters

 

ja skupio tragičnih 234 od 264 :isuse:

od 1995 do 2002 se samo dvojice nisam setio, i to sam popizdeo kad sam otkrio ko su oni.

al zato u periodu 2010-2015 ne znam trećinu ljudi.

ono sto je nesretni Sakota vodio u Japan nista nisam znao. samo jednog coveka sa vise nastupa nisam mogao da se setim...

 

Spoiler

vule avdalovic :isuse:

 

249/264

Edited by freakns
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...