Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Just now, Mil@n said:

 

Nije on nikakav robot samo je do sada isporučio ovo dole. A kada bude frka i kada se bude igralo pod maksimalnim pritiskom non stop kao što je Evropsko, ja bih pre verovato da će da isporuči ovaj dole nego neko ko nikad nije isporučio na takmičenjima koja ne mogu ni u snu da se porede sa Evropskim prvenstvom.

 

Capture.JPG

 

Pa eto, selektor koji ima malo vece iskustvo od tebe, veruje u Vasu i Jokaru da ce isporuciti..

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Pa eto, selektor koji ima malo vece iskustvo od tebe, veruje u Vasu i Jokaru da ce isporuciti..

 

Sve ok, kraj EP jasno će ukazati da li mu je odluka bila na mestu. 

Link to comment
28 minutes ago, Heaviside said:

Pa, upravo je selektor rekao da je jedini razlog to što ima igrača koji mogu više da dadu™ timu, da je to isto rekao samom Teu i kasnije ostalim igračima. Posle je naglasio da ne laže. Tu se sva priča završava što se mene tiče, lagao on Ili ne.

 

Meni deluje da je samo prso.... 10 puta je insistirao da niko nije precrtan ili eliminisan, nego da je krozh dobar razgovor rekao Teu da ima boljih. Para na uši.

Link to comment

Pa možda i ima boljih ako misli da će Gudurić i Nedović moći da isporuče sa beka. A možda se desilo nešto zbog čega je Pešić razmislio i veruje da bi mogli da isporuče, te da mu se to više isplati. Teo je imao karijeru kakvu velika većina u ovom sastavu nije, ali na terenu ne igra karijera. 

Link to comment

Ovako na prvu loptu deluje mi da je problem nastao ne oko minutaže, nego oko statusa kapitena. Verovatno je Teo planirao da se tako povuče a ne da mu kapiten bude Lučić ili Bjelica.

 

Realno smo u malo čudnoj poziciji. Nismo prvi favoriti, tu smo u top 4/5 ali i da osvojimo nije kao da bi to bila senzacija već bi svi rekli kako je to normalno. 

 

I naravno da brdo ljudi čeka bilo šta osim zlata da kaže "Eh da je bio Teo..." Ali ako se hladne glave pogleda, u situaciji gde se rešava meč a u igri su Jokić i Vasa, skoro da nema nikakve šanse da bi se ta akcija završavala Teovim šutem.

  • +1 4
Link to comment

O konfliktu nista ne znam, onako kosarkaski rekao bih da ti matori Teo stvarno nije neophodan jer u timu imas najboljeg plejmejkera Evrope i najboljeg plejmejkera NBA, pa jos i konstrukciju takvu da njih dvojica mogu da igraju zajedno. Mislim da to niko nikada u istoriji nije imao.

 

Teova kreativnost u takvoj postavci ti ne znaci puno, a njegovo mesetarenje u odbrani zauvek ostaje, pa u tom kontekstu neki drugi bekovi mogu da pruze vise - cvrscu odbranu na spljnim pozicijama. Otuda i ludi Avramovic u timu, sigurno nije zbog svoje kreativnosti. Zbog toga mislim da bi Teo bio na kraju klupe i ne bi igrao vazne meceve vise od 10ak minuta. 

 

E sad, u nekom idealnom svetu, ja bih njega rado video i u toj ulozi. ali to su sad puste price.

Link to comment

Ali problem nastao oko statusa kapitena, hvala bogu sto sam sjebao zglob pa ne mogu da otrcim do kuhinje da se samopovredim. 

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
35 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Ali problem nastao oko statusa kapitena, hvala bogu sto sam sjebao zglob pa ne mogu da otrcim do kuhinje da se samopovredim. 

Što u kuhinju brate, u čarapu se to radi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...