Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

7 minutes ago, Svarog said:

dakle, uspostavili smo kriterijum da je sve sem osvajanja fejl?

jak stav. kakav smo možda imali '97 i '98 pre početka prvenstva.

Ja sam zadovoljan medaljom,kojom god. Sa Bogdanom u timu bih bio siguran u nju, a i ovako verujem da cemo igrati PF

Edited by Arthur Kirkland
Link to comment
14 minutes ago, Svarog said:

dakle, uspostavili smo kriterijum da je sve sem osvajanja fejl?

jak stav. kakav smo možda imali '97 i '98 pre početka prvenstva.

 

Nismo..

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Pisao sam ovo i ranije - mislim da nam je jedini spas reprezentacije da debeli konjusar uzme sve u svoje ruke i krene da postrojava. Bar ima zaledjinu za to.

 

Ovo Karijevo bi bilo sve ok da covek nije prosuo u dva navrata +10 protiv Letonije i Belgije, na trenutke je delovao pogubljen ko amater.

 

On 9.8.2022. at 0:54, Dankan Ajdaho said:

 

Ovo nam garantuje borbu od 12-14 mesta, bez da se mnogo oznojimo.

 

Quote

Teodosić jednostavno NIJE za ozbiljnu košarku. Dečku fali i karakter i fizikalije. Daleko više štete pravi nego koristi. Džaba i par asistencija, džaba i par koševa, ako je to zasrano gomilom besmislenih i nerezonskih šuteva, nedostatkom organizacije igre i potpunom nesposobnošću u odbrani. Cenim da ukoliko zbog njegovih zasravanja puknemo neku, da će dobiti po pičci od nekog saigrača u svlačionici. Njega bi PredragSaša odrao od batina još odavno. Treba biti gandijevski miran pa istrpeti kada jedan vo zasere nešto za šta si se krvavo izborio. Bio bih presretan da više ne uđe na parket.

 

 

Sve je to normalno.

Edited by Venom
Link to comment
11 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ako referirate na moj post, bio sam sarkastičan. Sto se mene tiče, sve više od 5. mesta je lep uspeh. 

 

Pa nisam siguran da je 5 mesto uspeh, tj nije ni da nije, svakako nije podbačaj, ali mislim da Karija posle kaširanja Tea može samo medalja da spasi masovne prozivke tj proklinjanja... Ako budemo bili 4 ili 5 biće "pa da, da je bio Teo taman medalja". 

 

Dosta toga zavisiće od igre i kako bude sve to izgledalo. Ako se budemo patili na organizaciji i budemo delovali pogubljeno, to nezadovoljstvo biće sve veće. Teo je umeo sam da porodi koš, a niko u repki nije ni blizu onome što on može da odigra u pick n rollu. Da ne pričam o organizaciji igre pod pritiskom i u ključnim momentima. Vasa svakako nije loš, ali to su momenit u kojima je Teo neprocenjiv. 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Svarog said:

dakle, uspostavili smo kriterijum da je sve sem osvajanja fejl?

jak stav. kakav smo možda imali '97 i '98 pre početka prvenstva.


Možda '97. Ns SP u Atini smo otisli bez Danilovica i sa povredjenim Djordjevicem. Najveći hajp pred neko prventsvo je bio 2005. i to bez pokrića...

  • +1 1
Link to comment

Raspored nam ide na ruku. I do medalje bukvalno možemo da dođemo nakon dva jača protivnika a sa tri pobede u ozbiljnim utakmicama smo već sa zlatom. To pre baš i nije bio slučaj.

 

E sad da li će to da se desi ostaje da vidimo...

Link to comment
17 minutes ago, Mil@n said:

 

Pa nisam siguran da je 5 mesto uspeh, tj nije ni da nije, svakako nije podbačaj, ali mislim da Karija posle kaširanja Tea može samo medalja da spasi masovne prozivke tj proklinjanja... Ako budemo bili 4 ili 5 biće "pa da, da je bio Teo taman medalja". 

 

Dosta toga zavisiće od igre i kako bude sve to izgledalo. Ako se budemo patili na organizaciji i budemo delovali pogubljeno, to nezadovoljstvo biće sve veće. Teo je umeo sam da porodi koš, a niko u repki nije ni blizu onome što on može da odigra u pick n rollu. Da ne pričam o organizaciji igre pod pritiskom i u ključnim momentima. Vasa svakako nije loš, ali to su momenit u kojima je Teo neprocenjiv. 

 

Vasa je dvostruki MVP Evrolige. Da, nije los..

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Vasa je dvostruki MVP Evrolige. Da, nije los..

 

Vasa je sjajan, samo nisam siguran da će moći da igra 40 minuta na pleju. Pri tom, može da nema dan i slično. To su momenti kada je Teo mogao da uleće, kao i da rastereti Vasu, da ovaj igra na 2. 

 

Sad, sumnjam da Teo nije realan toliko da je očekivao da igra 30 minuta a Vasa 15. Mislim da bi prihvatio ulogu ulaska sa klupe, te mi vuče na to da je to ipak politički odgovor na neukusno pitanje što ga je kaširao. "On nije igrač da ulazi sa klupe", on nije bio igrač da ulazi sa klupe pre 5 ili 10 godina, sada jeste. Da ne pričam da može da kombinuje postave od utakmice do utakmice i sl.

Link to comment

Imaš najboljeg organizatora igre sa centra na svijetu i jednog od najboljih organizatora generalno, imaš najboljeg evropskog pleja, naši problemi i nedostaci su na nekim drugim stranama, a ne u tih nekoliko minuta koje bi Teodosić trebalo da zakrpi i iznese kad ove dvojice nema na terenu, a ne vidim zašto bi bilo takvih minuta uopšte. Više će biti problem kome će ova dvojica dodavati. Sa druge strane, da Teo igra nekog katera ili spot-ap šutera, iskreno ni ja ga ne vidim u takvim rolama. 
O tim kvačilo minutama, bem li ga, ako ćemo da igru baziramo na Jokiću i Vasi, a onda da ulazi Teo da to lomi, onda nam nešto svakako ne štima, nije loše imati takvog mudonju, ali trošiti slot za igrača samo da bi imao ko da ti odigra neki eventualni napad koji možda i neće da se desi, jebiga, kapiram i Karijev fazon. A sa druge strane, zamišljam tek dramu da vodi Teodosića i da ovaj igra 7-12 minuta. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Vasa je sjajan, samo nisam siguran da će moći da igra 40 minuta na pleju. Pri tom, može da nema dan i slično. To su momenti kada je Teo mogao da uleće, kao i da rastereti Vasu, da ovaj igra na 2. 

 

Sad, sumnjam da Teo nije realan toliko da je očekivao da igra 30 minuta a Vasa 15. Mislim da bi prihvatio ulogu ulaska sa klupe, te mi vuče na to da je to ipak politički odgovor na neukusno pitanje što ga je kaširao. "On nije igrač da ulazi sa klupe", on nije bio igrač da ulazi sa klupe pre 5 ili 10 godina, sada jeste. Da ne pričam da može da kombinuje postave od utakmice do utakmice i sl.

 

Naravno da nece igrati 40 minuta. Niko nece.

 

Kada u timu imas MVP NBA i Evrolige, obojica koji mogu da organizuju za druge i sami izmisle koseve, iluzorno je pricati "e da nam je tu Teo". Ako Vasa ili Jokara podbace, sto naravno uvek moze da se desi, odgovornost je Karijeva. Ali oni su nosioci i na njima je da resavaju kad se lomi. Ostali su pomocno osoblje..

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...