Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Meni ovo deluje kao all-in na debelog i Vasu. Teo mu je smetao jer konta da će biti borba za autoritet nad ostalima, a premator je da diplomatiše. Na kraju će zavisiti dosta od Kaline i Lučića. Ako su njih dvojica zdravi i spremni da mamojebu ne brinem mnogo. Ako otpadne neko od njih, dovidjenja zdravo. 

  • +1 8
Link to comment

Не видим како на дуже стазе лидер репрезентације може да буде неко ко игра свако четврто такмичење у најбољу руку.

 

Такође и Васа колико год доминирао евролигом, до сада није одиграо три крштене утакмице за репрезентацију.

Edited by johan nagel
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Vise je ova odluka u vezi sa Micićem i njegovom ulogom u timu, nego sa Jokićem. Očekivano objašnjenje, on je selektor, doneo je odluku kakvu je doneo, rezultat će pokazati da li je bio u pravu ili ne.

  • +1 3
Link to comment
39 minutes ago, Mos said:

Dosta slab Kari, baš je omatorio. 

Meni je ostavio suprotan utisak, sve sto je rekao bilo je promisljeno.

 

A da li je u pravu za ovu glavnu odluku, videcemo nakon prvenstva.

  • +1 3
Link to comment
Just now, Milošica said:

Meni je ostavio suprotan utisak, sve sto je rekao bilo je promisljeno.

 

A da li je u pravu za ovu glavnu odluku, videcemo nakon prvenstva.

 

Kari gospodski, odmereno, odrzao lekciju kvazinovinarima..

  • +1 3
Link to comment

Питање је колико су Васа и Тео уопште конкуренција тренутно у одсуству Богдана. Реалност је да би провели масу минута заједно на терену. Е сад ако њих двојица имају неки проблем и не могу/не желе да га реше онда има неке логике да Теодосић буде тај који ће бити одстрањен и поред старих заслуга јер је реално да би Васа требало да буде тај који тренутно (а свакако у будућности) може више да пружи.

Link to comment
21 minutes ago, johan nagel said:

Не видим како на дуже стазе лидер репрезентације може да буде неко ко игра свако четврто такмичење у најбољу руку.

 

Na duze staze je to pucanje sebi u nogu, no ajde, mozda urodi plodom na ovom takmicenju pa se neke stvari promene, jos i ako izborimo SP...vlazni snovi. Dogodine bi i Bogdan trebalo da igra, on je najkonstantniji bio jos od Dude.

 

Nadam se da ovo nije oprostaj Tea od reprezentacije kako su svi bombasticno najavili, no takodje ne vidim kako bi se on vratio dok je Kari selektor.

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, goofs said:

Pisao sam ovo i ranije - mislim da nam je jedini spas reprezentacije da debeli konjusar uzme sve u svoje ruke i krene da postrojava. Bar ima zaledjinu za to.

 

Ovo Karijevo bi bilo sve ok da covek nije prosuo u dva navrata +10 protiv Letonije i Belgije, na trenutke je delovao pogubljen ko amater.

 

On 9.8.2022. at 0:54, Dankan Ajdaho said:

 

Ovo nam garantuje borbu od 12-14 mesta, bez da se mnogo oznojimo.

  • -1 1
Link to comment

Ako Piroćanac osvoji, možemo samo da mu ga duvamo.

 

Ako fejlujemo žestoko, biće mu jako zaposlen ceo rodoslov od silnog jebanja svega po spisku...

  • +1 2
Link to comment

Ako ne osvoji i to tako da dobije sve četvrtine, igramo lepo za oko i dominiramo u svim statističkim kategorijama, onda je fejlovao. Prosto i jednostavno.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...