Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

1 hour ago, pbg12345 said:

Otpali jokic i micic

Posle onog objasnjenja oko slucaja Teodosic nisam imao ni snage, ni volje da ga slusam dalje, ali covek se totalno pogubio, da ne napisem neku tezu rec!! Da pozoves kapitena reprezentacije na pripreme da bi ga posle 7 dana skartirao sa izgovorom da ima boljih od njega je kriminal!! I definitivno me ne interesuje reprezentacija!!

  • Hvala 1
Link to comment

selektor vrlo jasan. niko nije precrtan, odstranjen i eliminisan. teodosic vise nije starter, a rezerva ne moze da bude. 

 

zapretio solakovoj teelviziji da mozda ubuduce nece da prica s njima a i da sad nije duzan da ista objasnjava.

  • Haha 1
Link to comment

Ma jasno je da je u nekom trenutku došlo do mačevanja đokama i da se Pešić pozvao na to da njegov palamar ima titulu ovlašćenog službenog lica, ovo sad je mazanje očiju mada iskreno ne trudi se Pešić da sakrije netrpeljivost prema Teodosiću. 

  • +1 3
Link to comment

Pošto sam čuo obrazloženje, mogu samo da kažem, e moj Pešiću... Okreće se igračima koji mogu više da daju... Da i ne može da da 50% od onoga što je davao, treba da igra jer je jedan od igrača koji samo svojim prisustvom može da poboljša sve oko sebe. Setimo se onog tajmauta kada sve napušava, takvi momenti su nekad potrebni, takav autoritet. Videćemo da li će njegove alternative da pruže više od onoga što je on mogao. 

 

Prosto poželim da nas naduvaju kurcem svi redom.

 

 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Ма све ово скупа и мирише на неки тежак дебакл. Или боље рећи на продужетак овог слободног пада којем присуствујемо од одласка Ћелаве преваре.

  • +1 3
Link to comment

Pisao sam ovo i ranije - mislim da nam je jedini spas reprezentacije da debeli konjusar uzme sve u svoje ruke i krene da postrojava. Bar ima zaledjinu za to.

 

Ovo Karijevo bi bilo sve ok da covek nije prosuo u dva navrata +10 protiv Letonije i Belgije, na trenutke je delovao pogubljen ko amater.

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Pisao sam ovo i ranije - mislim da nam je jedini spas reprezentacije da debeli konjusar uzme sve u svoje ruke i krene da postrojava. Bar ima zaledjinu za to.

 

Ovo Karijevo bi bilo sve ok da covek nije prosuo u dva navrata +10 protiv Letonije i Belgije, na trenutke je delovao pogubljen ko amater.

 

Meni ovo tvoje i ovo sa Teodosićem sve više djeluje povezano, ili je to i moja nada i projekcija.

Link to comment

Ne razumem koje su to bolje opcije na pg od Tea, ako izuzme Micića (koji btw u repki do sad nikad ništa nije pružio). Aleksa Avramović možda (pre nego što se povredio i otpao)? Smešno, pa Španci vodili svoje iskusne igrače i lidere i kad ih je pregazilo vreme jer što neko reče njihovo prisustvo daje dodatnu dimenziju ekipi, a takvi igrači obično su u stanju da pruže maksimum baš na ovakvim turnirima, da bljesne na jednoj ili 2 tekme ali da to bude vredno medalje. 


I to da će Jokić da preuzme i bude lider mi ne pije vodu, ok je on da lopta bude kod njega i da diriguje akcije, ali on prosto nije taj tip lidera - da bude autoritet van terena, pa i na njemu, da podvikne kad treba, jednostavno nema tu žicu i to je i Malone više puta pričao da je to jedina dimenzija koja mu nedostaje da bude apsolutno kompletan kao superstar. Čini mi se da se zadnje 2 sezone, kako je onaj Denverov škart pao ceo na njegova ledja, popravio u tom aspektu i da pokazuje naznake liderstva ali ostaje da se vidi da li je to dovoljno da iznese nešto sa ovim timom na EP. I koliko je uopšte motivisan za tako nešto. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...