Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Posle ispadanja od Francuza u NS stavio sam Robijinu sliku na metu za pikado i gađao ga mesecima. Mislim da je i dalje negde u podrumu.

 

Klubaštvo ☝️

  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Ove pripreme ce biti verovatno najcudnije u skorijoj istoriji. Mi imamo 2 utakmice pre pocetka evropskog koje su vaznije od bilo koje utakmice u grupnoj fazi. Treba penaliti formu za njih, pa laditi jaja kroz grupnu fazu, pa opet podizati da razigravanje. 

  • +1 4
Link to comment
On 12.8.2022. at 13:29, fancy claps said:

ja uzo ove od 3k, najbliza sedista sto je bilo pre pola sata. i dalje sam u krizi patriotizma zbog afere teodosic, nisam ni neki fan nasih vodecih igraca, ali cisto da vidim to janisovo telo uzivo, o cemu se tu radi.

:naughty:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
On 11.8.2022. at 17:37, zmanic said:

Kod dovodjenja Pešića u CZ.

 

Još mu ovaj drugi nije oprostio sva dugovanja.

 

Pesic i Covic su slicna djubrad i na istim talasnim duzinama. Ne znam da li je ostalo nesto nenaplaceno; ako jeste, Pesic to nece oprostiti (ni ne treba, da ne skoci cela jedna strana onelinera), ali njih dvojica uopste nisu ni u kakvom sukobu, naprotiv. Jedan o drugom ne misle najbolje i rado komuniciraju i saradjuju.

  • Haha 1
  • -1 4
Link to comment
47 minutes ago, Malvo said:

 

Pesic i Covic su slicna djubrad i na istim talasnim duzinama. Ne znam da li je ostalo nesto nenaplaceno; ako jeste, Pesic to nece oprostiti (ni ne treba, da ne skoci cela jedna strana onelinera), ali njih dvojica uopste nisu ni u kakvom sukobu, naprotiv. Jedan o drugom ne misle najbolje i rado komuniciraju i saradjuju.

ne moze isto da bude.

nek je pesic smrad na kub covic je jednostavno kriminalac koji ne odgovara pred sudovima za svoja nedela jer je pod zastitom delova politicko- udbaskih struktura unesrecene nam drzave.

 

  • +1 2
Link to comment

Ne mogu nikako da uklopim ovu zurku nakon izbacivanja, gde se svi vesele. Ovako na prvu, da je neka druga ekipa, rekao bih da je obostrani dogovor iniciran od strane igraca, da se ne oseca dobro il spreman..

Edited by villiem
Link to comment
2 hours ago, bradilko said:

ne moze isto da bude.

nek je pesic smrad na kub covic je jednostavno kriminalac koji ne odgovara pred sudovima za svoja nedela jer je pod zastitom delova politicko- udbaskih struktura unesrecene nam drzave.

 

 

Slazem se, ne mogu bas u isti rang kao kakav god trener i politicar vrlo kontroverzne proslosti, najblaze receno. Govorio sam o njihovom psiholoskom profilu, kao i tome da nije tacno da su oni u nekoj zavadi i ne znam sta, jer nisu. Zapravo se prethodnih godina govorilo i pregovaralo izmedju njih dvojice da ovaj preuzme Zvezdu opet, sto se ne bi desilo da nisu na istim talasnim duzinama. Takodje, nije tacno ni da je Pesic neko nevinasce, kao sto nije gomila likova koji su ostvarili neki sportski uspeh i to probali materijalno da valorizuju kroz javnu sferu.

1 hour ago, kralj said:

Pešić je zapravo jedan od pozitivnijih likova naš košarke i u top3 najboljih trenera. To što ne prašta dugovanja kulovima teškim milione, koji glume političku elitu, može samo da bude plus.

Jedina mrlja će mu biti što je uzeo da se u ovim godinama bruka, al isuviše je naparavio da bi mu to ugrozilo legacy kad se, nadam se uskoro, podvuče crta.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

Kao i obicno, pises neke genericke postove sa good guy-bad guy tematikom, a da pojma nemas o cemu pricas. Glavna licnost tvog posta se inace fino uvezao u neke potpuno vansportske price™ sa trgovinom, gradjevinarstvom i turizmom koje su najblaze receno na ivici zakona, a imaju zaledjinu kulova koji glume politicku elitu, i srpskih i nemackih. To mu je jedina bruka, nije ja l uspeo na nekom prvenstvu ja l ne uspeo.

 

I da jos dodatno podvucem - ne postoji istaknuta sportska licnost u prethodnih 5-10 godina koja se pojavila na funkcijama slicnoj Pesicevoj da nije po ukusu kulova vladajuce politicke elite. To vazi i za Pesica, i za Obradovica, i za Stankovica. Svi oni imaju vrlo direktnu vansportsku materijalnu korist.

Edited by Malvo
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...