Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

30 minutes ago, kralj said:

A koja je to čvrsta ruka liferovala igrača poput Tea?

ovo. teo je dudu redovno napusavao a ovaj ga pustao jer je znao da mu je najbolji igrac i da s njim nema mnogo smisla nekakva cvrsta ruka. duda je predobro kapirao svoje igrace i znao kako s njima, a s druge strane rezultate ovog pesicevog postupka cemo da vidimo. velik je (bio) trener i mnogo ga cenim, ali plasim se da ne zna de bije poslednjih godina

  • +1 1
Link to comment

Ja se ne secam nijednog puta da je direktno napusavao Dudu. Nijedan trener koji drzi do sebe nece tolerisati da mu se podriva autoritet. Ima ta prica kada je Duda preuzeo CSKA i na prvim treninzima vidi da ga igraci ne slusaju, radna atmosfera ocajna i da presece, zaleti se do Papalukasa unese u facu i sve po spisku mu spomene. Pocepao mu dres i poslao u svlacionicu. Ostali igraci kada su videli kako je prosao Theo (a da ga Duda ne ceni ne bi ga doveo iz Olyja), mirni ko bubice. Od tada nikakvih problema sa disciplinom nije imao.

 

 

Link to comment

Francuska 2014. je jos jedna Teova minijatura

U prvom poluvremenu ih je obasipao tricama, a pred kraj je vratio jednu trojku da nas zadrzi posle onog Batumovog penisovanja, + spustio Krlou dole jednu loptu za verovatno i kljucni kos na toj tekmi. 

  • +1 1
Link to comment

od svega ovoga najbolje je da smo culi svaciji stav, od DJilasa pa do Omiljenog, i drvimo o tome ko pobesneli... jedini koji se nisu izjasnili su Teo i Pesic. tja... 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Ja se ne secam nijednog puta da je direktno napusavao Dudu. Nijedan trener koji drzi do sebe nece tolerisati da mu se podriva autoritet. Ima ta prica kada je Duda preuzeo CSKA i na prvim treninzima vidi da ga igraci ne slusaju, radna atmosfera ocajna i da presece, zaleti se do Papalukasa unese u facu i sve po spisku mu spomene. Pocepao mu dres i poslao u svlacionicu. Ostali igraci kada su videli kako je prosao Theo (a da ga Duda ne ceni ne bi ga doveo iz Olyja), mirni ko bubice. Od tada nikakvih problema sa disciplinom nije imao.

 

 

 

ja sam cuo barem dva puta da ga najstrasnije napusava kada ga je vadio iz igre. kod nas se uzasno mistifikuje posao ksoarkaskog trenera, a najzalsuzniji za to su treneri sami. duda je bio najveci i znao je kada treba da glumi da nije cuo a kada i kome da jebe mater. 

  • +1 5
Link to comment

to “napušavanje” tokom utakmice je jedno, a sasvim drugo na treningu, a treće napušavanje pred trećim licima

 

ovo na utakmici je u žaru borbe i to treneri ne primećuju, pa makar se zvali duda ili željko

 

 

 

meni je ono slanje 🖕🏻🖕🏻🖕🏻 najbedniji momenat u celoj priči

 

e

ne najbedniji, već podjednako bedan kao što je ćutanje kss-a

 

a primitivno je do krajnjih granica

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

pa malopre si rekao da je smesno kad je covek napisao da ga je napusavao kod izmena, sad pomeras stative. 

Link to comment
14 minutes ago, Geo said:

Cuo sam danas da ubedjuju Milosa da se vrati, odnosno” Pesic ce ti oprostiti sto te je sutno…”… Cirkus

E, to bi tek bio cirkus...a mozda je sve ovo i predstava za javnost da se malo prodrma reprezentacija.

Sve u svemu, za mene se aktivnosti nase reprezentacije zavrsile i pre nego sto su pocele. 

Edited by Hroničar
Link to comment
7 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

pa malopre si rekao da je smesno kad je covek napisao da ga je napusavao kod izmena, sad pomeras stative. 

mislio sam da je smešno uzimanje napušavanja tokom utakmice kao neki argument u imanju kredita kod dude

 

bio sam na par treninga kod dula i đorđevića(kao posmatrač) tu se muva ne čuje bukvalno, i ko tu ispolji bilo kakvo kurčenje leti iz tima na keca pa bio on i miloš teodosić

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...