Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

14 minutes ago, Hamlet Strašni said:

1. ит ејнт овер тил д фет лејди сингс

2. и даље мислим да нема обавезу да објашњава ништа. Поготово што је јасно да се ово сада користи и у политичке сврхе у шта он не треба да се меша.


Čovek je selektor i posao mu je da donosi odluke. Da li je doneo dobru ili lošu odluku, tek će se videti. Ako ostatak ekipe bez Tea 'klikne', ako osvojimo (zlatnu) medalju na EP i plasiramo se na SP, onda je ovo dobar potez i zaboraviće se da li je uradjeno sa stilom ili je moglo drugacije. Ja sam i zaboravio priču oko Šćepe i SP2002, koga briga, pamti se rezultat.

Sa druge strane, u slučaju neuspeha, verovatno če i Kari otići. Svestan je i on da je napravio nepopularan, hazarderski potez. Da li je u pravu, znaće se uskoro. Sve drugo je manje bitno.

 

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

45 minutes ago, Hamlet Strašni said:

На коју фору је Пешићево било шта без покрића? Човек је светски признат тренер са гомилом врхунских резултата. Можда је покрешио, можда и није, али де је без покрића то је баш тешко прихватити.

 

Наравно да може да се постави свако питање, и у штампи и на форумима и било где, али сада нешто да постоји обавеза да се одговара, шта га брига. Њему је задатак да се квалификује на СП и освоји медаљу на ОИ, не да дебатује и да објашњава.

 

govorio sam o psihologiji/ideologiji pratilaca kosarke koji ostavljaju komentare, vidi JoeD-ev post koji sam citirao. mislim da je njima tu manje bitan taj davnasnji Pesicev uspeh, a vise sto taj neki Teo tu svira kurcu i talasa, ima bre da se postroji kad udje trener i lupi kitom o sto

Link to comment
11 minutes ago, spaceploitator said:

 

govorio sam o psihologiji/ideologiji pratilaca kosarke koji ostavljaju komentare, vidi JoeD-ev post koji sam citirao. mislim da je njima tu manje bitan taj davnasnji Pesicev uspeh, a vise sto taj neki Teo tu svira kurcu i talasa, ima bre da se postroji kad udje trener i lupi kitom o sto

 

ovo je tacno. evo prenosim post sa jednog susednog, kao levicarskog a ustvari levog foruma

 

Quote
ja samo podrzavam cvrstu ruku! vladaj pesicu!

 

inace posebno je simptomaticno u ovoj aferi teodosic sto dejan ilic, bloger pescanika, jos nije izasao sa svojim tekstom.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, fancy claps said:

inace posebno je simptomaticno u ovoj aferi teodosic sto dejan ilic, bloger pescanika, jos nije izasao sa svojim tekstom.

verovatno je na odmoru u hrvatskom primorju :fantom:

Link to comment
8 minutes ago, fancy claps said:

 

ovo je tacno. evo prenosim post sa jednog susednog, kao levicarskog a ustvari levog foruma

 

 

 

 

 :ohmy:

 

Ako se to moze procitati na nekom levom forumu, sta  tek ocekivati na desnom. Ovaj svet je nacisto poludeo, svuda debila kolko hoces..

Edited by Jimmy Kowalski
  • Haha 1
Link to comment

Pa to je normalno na levom forumu. Npr. žal sa SFRJ je levičarska tema. U SFRJ se u košarkaškoj reprezentaciji apsolutno vladalo čvrstom rukom. 

Link to comment
40 minutes ago, fancy claps said:

 

inace posebno je simptomaticno u ovoj aferi teodosic sto dejan ilic, bloger pescanika, jos nije izasao sa svojim tekstom.

 

 

 

Uuu Dejan Ilic. U svakom derbiju je Sasu Ilica stavio u dzep :fantom:

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, pantelia said:

Meni je bilo zanimljivo pratiti sns tabloide na ovu temu.

 

Svi do jednog su na strani selektora. 

Možda Teodosije nije platio reket iako je imao najbolji mogući marketing i podršku za svoje hotele

 

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1263706/Aleksandar-Vucic-Milos-Teodosic-SNS.html

 

https://www.danas.rs/vesti/ekonomija/drzava-dodelila157-miliona-evra-kompaniji-brata-milosa-teodosica/

Link to comment

Ide nam na ruku raspored, kao da smo ga sami crtali. Bukvalno su kvalifikacije za SP teže nego cela grupa+1/8 finala

Tako da bi do 1/4 finala bi trebalo da dođemo taman i bez selektora. E onda je sva prilika da će da nas sačeka Litvanija ili Turska pa će se videti da li ćemo da bezrazložno poletimo ili možemo da se pobijemo za tu medalju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...