Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ili da Jovic nije kosarkas npr. :D

 

Retko ko vodi racuna da napise odmeren komentar, pogotovo kada se iznervirao, pa mu piskaranje na internetu dodje kao ekspresni ventil. Zato je besmisleno analizirati ta pisanija u stilu "kakvih sve debila ima", "svet je nacisto poludeo" i sl. U pitanju je cisto ventiliranje..

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Nije to poenta mog posta, nego sam neiskusno mislio da će većina javnosti biti na Teovoj strani. Kad ne lezi vraže...

Edited by Filozof manijak
Link to comment
4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Retko ko vodi racuna da napise odmeren komentar, pogotovo kada se iznervirao, pa mu piskaranje na internetu dodje kao ekspresni ventil. Zato je besmisleno analizirati ta pisanija u stilu "kakvih sve debila ima", "svet je nacisto poludeo" i sl. U pitanju je cisto ventiliranje..

 

Moj život na forumu od marta u jednoj rečenici :lolol:

  • Haha 7
Link to comment

brate, njega su izbacivali po internetu iz repke kad je bio mvp evrolige, i to uopste nije bio mali broj ljudi. da dodamo taj neki fetis koji ljudi imaju ka disciplini i cvrstoj ruci preko tudjih ledja, sta si tacno ocekivao?

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment

Dragan Djilas, Vučić mod on:

 

"Najveću pohvalu, uz razglednicu od devojaka iz Tokija i reči Saše Đordevića kad sam odlazio iz KSS, dobio sam od njega. Na balkonu 2014. godine mi je rekao: "Prezidente da nije bilo tebe nikad ne bismo bili ovde. Trebalo je sve ono izdržati".

  • Wub 1
  • Haha 8
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

citajuci pojedinacne komentare po portalima o bilo kom nasem igracu pomislio bi da pola njih ne ume da hoda kako treba. evo, ovde si mogao da procitas post da jokic garantuje plasman od 12-14 mesta. just prosecna srbenda things.

 

edit: da se razumemo, ide to i u drugu krajnost

Eh, pa secamo se kako je kalina preko noci bukvalno postao "igrac sa kraja klupe", beznacajnog doprinosa itd

  • +1 4
Link to comment
38 minutes ago, April said:

Dragan Djilas, Vučić mod on:

 

"Najveću pohvalu, uz razglednicu od devojaka iz Tokija i reči Saše Đordevića kad sam odlazio iz KSS, dobio sam od njega. Na balkonu 2014. godine mi je rekao: "Prezidente da nije bilo tebe nikad ne bismo bili ovde. Trebalo je sve ono izdržati".


Ako ćemo pravo, Djilas je najzaslužniji za uspeh košarkašica i uopšte je KSS najbolje funkcionisao pod njim, jer jebi ga. Ima smisla za organizaciju. Posle njega - ne politički zbog njega, već zbog skakavaca posle - je potop.

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

brate, njega su izbacivali po internetu iz repke kad je bio mvp evrolige, i to uopste nije bio mali broj ljudi. da dodamo taj neki fetis koji ljudi imaju ka disciplini i cvrstoj ruci preko tudjih ledja, sta si tacno ocekivao?

da ovo je bitna stavka, nas mazohisticki mentalitet koji voli tu neku satro disciplinu (a u stvari autoritarnost bez pokrica) ne dozvoljava da se postavi pitanje kakva je to disciplina i sta je njen predmet u ovoj konkretnoj siutaciji. malo sto sam citao komentare, vise od pola, mozda dve trecine ljudi je na pesicevoj strani upravo zbog tog duboko urezanog podsvesnog zapisa 

Link to comment
17 minutes ago, spaceploitator said:

da ovo je bitna stavka, nas mazohisticki mentalitet koji voli tu neku satro disciplinu (a u stvari autoritarnost bez pokrica) ne dozvoljava da se postavi pitanje kakva je to disciplina i sta je njen predmet u ovoj konkretnoj siutaciji. malo sto sam citao komentare, vise od pola, mozda dve trecine ljudi je na pesicevoj strani upravo zbog tog duboko urezanog podsvesnog zapisa 

 

dobro, to nije sad samo 'nas mazohisticki mentalitet' vec etos na kom pociva jugoslovenska skola kosarke. trener je bog, otac, batina i stvaralac i njegove se ne dovodi u pitanje, sve dok ne ispusimo. ne postoji los proces sve dok je rezultat na kraju dobar.

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Наравно да може да се постави свако питање, и у штампи и на форумима и било где, али сада нешто да постоји обавеза да се одговара, шта га брига. Њему је задатак да се квалификује на СП и освоји медаљу на ОИ, не да дебатује и да објашњава.

 

Jeste, ali za sada radi poprilicno bedan posao na tom zadatku.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

 

Jeste, ali za sada radi poprilicno bedan posao na tom zadatku.

1. ит ејнт овер тил д фет лејди сингс

2. и даље мислим да нема обавезу да објашњава ништа. Поготово што је јасно да се ово сада користи и у политичке сврхе у шта он не треба да се меша.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, goofs said:

 

Jeste, ali za sada radi poprilicno bedan posao na tom zadatku.

 

Ko i Celava picka 2014. Pozvao pola Radnickog iz Kragujevca, popickarao se sa Raduljom prvo, onda izbacio Micova, izgubio od Novog Zelanda u Vrscu kao poslednju proveru pred takmicenje. Secam se atmosfere na forumu, otpisani smo bili u startu.

 

D rest iz histori..

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, dragance said:


Ako ćemo pravo, Djilas je najzaslužniji za uspeh košarkašica i uopšte je KSS najbolje funkcionisao pod njim, jer jebi ga. Ima smisla za organizaciju. Posle njega - ne politički zbog njega, već zbog skakavaca posle - je potop.

Vala bas, Djilasu svasta moze da se zameri, ali mislim da je Savez najbolje funkcionisao pod njegovim vodjstvom.

Sto se tice Teodosica, mozda sam i malo subjektivan prema njemu, ali ovaj selektorov potez doveo me je do toga da cu sledece akcije nase reprezentacije pratiti totalno ravnodusno, odnosno totalno ce mi biti nebitno kakve cemo rezultate napraviti. 

Link to comment
1 minute ago, Hroničar said:

Vala bas, Djilasu svasta moze da se zameri, ali mislim da je Savez najbolje funkcionisao pod njegovim vodjstvom.

Sto se tice Teodosica, mozda sam i malo subjektivan prema njemu, ali ovaj selektorov potez doveo me je do toga da cu sledece akcije nase reprezentacije pratiti totalno ravnodusno, odnosno totalno ce mi biti nebitno kakve cemo rezultate napraviti. 

 

i ja. dotle sam doso da necu da idem na utakmicu s grckom nego cu umesto janisa da gledam jebenog rundeka.

 

a slazem se i za djilasa. odlican organizator!

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...