Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ali pesma je super, mogla je biti neka grdja, tako da možda ipak nije sve izgubljeno [emoji3]
Mogli su i nešto modernije, kao:
" Pešiću šećeru...", taj neki melos, pravi navijački.
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

U drugim vestima najavljena mogućnost da Aleksa ipak zaigra. Ali pošto je to kontrola za dve nedelje ne znam koliko može da pomogne sve i da uleti u tih prvih 12

Link to comment
13 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Koja srpska klasicna krivulja, kada su skoro svi komentari diljem srpskog interneta na strani Tea, a protiv Karija u ovom slucaju..

Boba mi, iščitavao sam malo komentare po portalima. Ne bh se baš složio da je većina komentara na strani Tea, štaviše.

Link to comment
7 hours ago, Svarog said:

https://nova.rs/sport/kosarka/pise-dragan-djilas-milos-veliki-srpske-kosarke/

 

Pa ok, bio je neki promil šanse da neće da usere tekst. Ali naravno da je usrao. Opšta mesta, spominjanje plate, "nisam stručan pa da komentarišem al mi čudno da nije tražio tajmaut"... Baš sranje od teksta.

 

Nisam kliknuo. Ako se riđi više ne bavi Vučićem ne mora ni Teom. Neka smrdi negde u nekom ćošku.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Još jedna stvar, lako se može desiti da Kari izgubi svlačionicu zbog ovoga.

 

pa ovo je pokeraški rečeno all-in, nema šta. Kladi se na sebe bukvalno do gaća. Svakako, sa druge strane je lik koji takođe nije poznat po nekim kompromisima, koji isto ide do kraja, vjerovatno je oko toga i pukla tikva. 

  • +1 2
Link to comment
Boba mi, iščitavao sam malo komentare po portalima. Ne bh se baš složio da je većina komentara na strani Tea, štaviše.
Pa to je usud svih neigranja za večite.

O razlozima nepopularnosti ili bar nedovoljne popularnosti pričao je i Somborac neki dan.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 2
Link to comment

citajuci pojedinacne komentare po portalima o bilo kom nasem igracu pomislio bi da pola njih ne ume da hoda kako treba. evo, ovde si mogao da procitas post da jokic garantuje plasman od 12-14 mesta. just prosecna srbenda things.

 

edit: da se razumemo, ide to i u drugu krajnost

Edited by Joe D
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...