Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

3 hours ago, omiljeni said:

nisam imao pojma da Teologija ima baš ovakav status kod fanova. 

....

a realno, čovek je imao sreće da ga nisu primetili klinci sa interneta i napravili od njega meme template zbog osvajanja drugih mesta. 

Stvarno su luzeri on i Ćelavi. Drugo mesto na OI i SP, bruka. Kad smo ih se otarasili preskočili smo OI, a verovatno ćemo da preskočimo i SP

Preglupo je ovo porediti s izbacivanjem Radmanovića. Ovo je kao da je 2002. izbacio Divca.

Da li se neko seća kako je Muva Vučićeva  Podguzna odigrala ključne utakmice na SP 2019? 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Pravi paralelu da bi poentirao da ako na nekog dokazanog igraca ne racunas, onda ga i ne zoves. Scepa kao najbolji igrac finala nije sigurno morao da se dokazuje ponovo. I ja se s tim slazem. Ali opet, niti je Milojevic bio na pripremama pred Indijanapolis, nije ni sada. To da li je cuo nesto, ne ulazim. Sam kaze da ne zna sta se desilo, pa ja onda to komentarisem..

Link to comment

ono, ova taktika saveza i selektora "pustimo da izađe samo i pravimo se mrtvi" govori u prilog tome da je pukla tikva, zamisli tek da su izašli sa nekom (pa čak i dogovorenom sa Teodosićem) pričom "povreda, fizički problemi, umor" a poslije toga ovaj izađe i kaže "nemam pojma o čemu pričaju, ja nikad bolji, trčim 100 metara za 16 sekundi opušteno", ako je zaista došlo do nekog sukoba, sad je i pitanje kako to hendlovati, pošto je bruka pa je bruka kako god okreneš. Ni meni ne liči da ga je zvao na širi spisak čisto da bi ga cimao, kad znamo o kome pričamo, jebiga, najvećem igraču srpske reprezentacije otkad igra pod tim imenom (mislim na igre u dresu reprezentacije, naravno, ne gledam kroz visinu ugovora kao onaj bolid Pantić). Kari sujetan, ni Teodosić nije sigurno cvjećka kad su u pitanju ta mjerenja patke, jbg, nije ni sukob nešto nezamislivo.

Link to comment

Hoće neko konačno da otvori topik o EP?
Smor je na maksimumu.

Ok, volite Tea, ali Teo ne igra na EP, Aleksa ne igra na EP i u tom smislu idemo na neki topik gde nećemo još deset strana pričati o trojci u lice Garbahosi

  • +1 1
Link to comment

meni veći WTF ovo Paspaljevo o strancu, eto samo nas četvorka dijeli od medalje, zlata, šta god, pa sad daj nekog rendom lika, kao da smo na draftu. 

Link to comment

evo ja seo i ponovo odgledao završnicu polufinala Eurobasketa 2009 protiv Slovenije.

skroz sam zaboravio taj meč, iskreno.

 

elem...

 

gubimo svo vreme.

u poslednjih tri minuta Teo radi sledeće:

- dvojka

- promašena trojka

- 1 od 2 bacanja

- 3 bacanja

- ukradena

- 1 od 2 bacanja

- promašen ulaz

- trojka

 

jebena simultanka. u tom periodu Krstić je dao samo još 2 bacanja i Veličković imao 1 promašaj.

Teo maltene ne ispušta loptu iz ruku.

 

onda produžeci.

Teo daje 4 bacanja i 2 trojke.

 

32 poena na celoj utakmici.

pre toga prosek od valjda 12 po meču.

 

to je statistika.

da ne objašnjavam mirnoću koja zrači iz njega u takvoj završnici gde i Slovenci pogađaju kao sumanuti. kao i to što je sve vreme pomoćni trener na terenu.

 

sad kad razmišljam to je kao Đorđević koji se šlepao 1995. i onda unakazio Litvance u finalu.

jedino što je ovo polufinale. i što smo bili najmlađi tim na prvenstvu. i što nismo imali tim da pariramo Špancima koji su tad bili ono što je Jugoslavija bila 90ih.

 

ništa drugo da nije uradio - ova utakmica je dovoljno za ozbiljan legacy.

Edited by Svarog
  • +1 9
Link to comment

Ovo što kaže Miloje za 2001. je i meni palo na pamet, mada nije baš išta situacija. Tad se Danilović povukao, Đorđević ne sećam se ali je bio pri kraju, tako da je smena generacija bila neminovna, ali u svakom slučaju imao je muda tad to da uradi. Doduše bilo je vreme tad da Stojaković postane glavni u reprezentaciji, eto neke paralele sad s Jokićem.

 

Lično mislim da Kari nije neki ljubitelj Teodosića, ne da imam neke dokaze za to. Nije to njegov tip igrača, pogotovo ne u tim godinama. U pravu su svi da je trebalo da mu se zahvali malo drugačije...

Link to comment
17 minutes ago, Venom said:

Lično mislim da Kari nije neki ljubitelj Teodosića, ne da imam neke dokaze za to. Nije to njegov tip igrača, pogotovo ne u tim godinama. U pravu su svi da je trebalo da mu se zahvali malo drugačije...

https://twitter.com/catch1release/status/1556657951133278209?s=21&t=zB2IM8jy6X9mzMw-lxRXvg
 

sve više mislim da je ona priča(tvit), mislim maršalova, najbliža istini

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...