Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Ali, vrednovati Teove uspehe sa saigracima iz njegove generacije poredjenjem sa verovatno najkvalitetnijom selekcijom igraca u istoriji kosarke van NBA je posebna poslastica. Nije Drazen? Ne znam sto se takav mediokritet uopste bavi kosarkom. Zna se, ili si Drazen i Bodiroga ili idi da radis kao komercijalista u "Beogradputu" jer nisi ti za kosarku. Ponekad stvarno imam utisak da neki ljudi dodju i napisu nesto samo da bi isli uz kurac drugima, valjda verujuci da sto je njihovo misljenje bizarnije to je dalekovidije i mudrije.

  • +1 3
Link to comment

reprezentacija srbije boljeg i znacajanijeg od teodosica nije imala, da njega nije bilo bili bismo u rangu neke ceske, da ne kazem hrvatske.

 

reprezentacije neke druge zemlje su druga prica.

  • +1 9
Link to comment
7 minutes ago, Joe D said:

reprezentacija srbije boljeg i znacajanijeg od teodosica nije imala, da njega nije bilo bili bismo u rangu neke ceske, da ne kazem hrvatske.

 

reprezentacije neke druge zemlje su druga prica.

 

Klasicna srpska krivulja tretiranja igraca kroz karijeru se krece od "ko je bre ovaj" dok je klinac, preko bezgranicnog nekritickog obozavanja dok je u punoj snazi, do "nisi ti vise ni za kurac, frajeru, pitanje je da li si ikada bio" kad igracu krene da zalazi karijera. To ceka i Djokovica i Jokica, gde nece Teodosica.

  • +1 2
Link to comment

Koja srpska klasicna krivulja, kada su skoro svi komentari diljem srpskog interneta na strani Tea, a protiv Karija u ovom slucaju..

Link to comment
1 hour ago, dragance said:


Kad vidim ko ti daje +1 na ovo lupanje sve mi je jasno. Pošto, naravno, on sam je kriv što smo uzimali “samo” srebro, a prosipali zlato. 

 

rent free

 

5 minutes ago, MiddleClass said:

Klaiscna srpska krivulja, tovare Pesica koji je pri kraju karijere... 

 

Za razliku od Tea :whistle:

Link to comment

Gazda Miloje na temu

 

Quote

Ne znam razlog zašto je Teo otpao i šta se desilo. Treba da poštujemo ono što je uradio i da se prema njemu odnosimo sa poštovanju. Ako ne planiraš da vodiš Tea, onda ga ne zoveš. Dakle, ne zoveš ga na pripreme, pa ga skratiš. Ne znam šta se desilo, jedino ako je Teo ne znam šta napravio, mada mi ne deluje kao takav tip

Karija znam, bio sam 2001. godine u reprezentaciji kod njega, bio bih verovatno i 2002. nego sam se povredio. To je radio i tada, 2001. je podmladio reprezentaciju. Još su igrači bili aktivni i u dobroj formi. Lukovski, Berić i Lončar, mnogo igrača, nije nikoga zvao. Ta reprezentacija je bila dominantna. Čak 2002. je napravio jedan potez neuobičajen, sličan ovom. Tada je 2001. Šćepa (Vlado Šćepanović prim.aut.) bio naš najbolji igrač finala, a vraćen je sa priprema za Svetsko prvenstvo. To što je uradio tada, uradio je i sa Teom

 

Bez umanjavaja doprinosa Šćepe, Teo je isto dao mnogo reprezentaciji. Kao što tada Šćepa na taj način nije trebalo da bude sklonjen, nije trebalo ni Teo po mom mišljenju. Kažem, ako ne računaš, hoćeš da podmladiš reprezentaciju, bilo koji razlog – onda ga ne zoveš

 

  • +1 2
Link to comment

Sve je u pravu Miloje u nacelu, ali ako ne znas sta se desilo, onda ne komentarises.

 

Cim ga je zvao, znaci da je racunao na njega, a precrtao je zbog necega sto se dogodilo na pripremama. Mi ne znamo sta, Kari zna. Jeste trulo sto je ispalo ovako, ali nije da je planirao unapred da odjebe Tea, pa je samo cekao neki banalan povod, tipa "dosao si na trening neobrijan"..

  • +1 3
Link to comment
15 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Sve je u pravu Miloje u nacelu, ali ako ne znas sta se desilo, onda ne komentarises.

 

Cim ga je zvao, znaci da je racunao na njega, a precrtao je zbog necega sto se dogodilo na pripremama. Mi ne znamo sta, Kari zna. Jeste trulo sto je ispalo ovako, ali nije da je planirao unapred da odjebe Tea, pa je samo cekao neki banalan povod, tipa "dosao si na trening neobrijan"..

Pravi paralelu sa Šćepanovićem za koga sigurno tačno zna šta se desilo i za koga kaže da nije trebalo da bude tako tretiran. U principu kaže da su ovakva izdrkavanja Karijev modus operandi, navodeći primere i usput kaže da bi mogao da razume ovu sramotu jedino ako je Teo uradio nešto mnogo strašno i dodaje da Teo jednostavno nije taj tip. Verovatno zna šta se (nije) desilo. Sasvim korektna izjava.

 

 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...