Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Meni su ovde 2 stvari problematicne:

 

1. Teo nam igracki treba, bar kao  PG #2 kako bi menjao Vasu, ne samo zbog iscrpljenja energije tokom turnira i meceva, ili faulova, vec i kvalitetu na toj poziciji. Da je bar Jovic tu, ali i njega vise nema od povreda.... A to da je Teo hteo da bude #1 i nesto odlucuje... Cisto sumnjam, jer to nikada nije radio, zasto bi sada....

 

2. Zasto i u cemu je problem da se javno izadje i kaze, ... zbog toga i toga??? Kada je Kari odjebao Radmana je rekao zasto i zbog cega.... Sada se cuti, i Pesic i Danilovic....

 

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

59 minutes ago, stejsi said:

na žalost, ne ove godine.

 

biće nekih javljanja iz barse i madrida kad kkp igra u novembru tamo, ako te to zanima :)

 

Zanima me sve sto imas da napises, sacekacu novembar :)

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, assignment said:

Meni su ovde 2 stvari problematicne:

 

1. Teo nam igracki treba, bar kao  PG #2 kako bi menjao Vasu, ne samo zbog iscrpljenja energije tokom turnira i meceva, ili faulova, vec i kvalitetu na toj poziciji. Da je bar Jovic tu, ali i njega vise nema od povreda.... A to da je Teo hteo da bude #1 i nesto odlucuje... Cisto sumnjam, jer to nikada nije radio, zasto bi sada....

 

2. Zasto i u cemu je problem da se javno izadje i kaze, ... zbog toga i toga??? Kada je Kari odjebao Radmana je rekao zasto i zbog cega.... Sada se cuti, i Pesic i Danilovic....

 

 

Zbog mira u kuci. Kad izbiju sukobi, onda se u javnosti izadje uglavnom sa nemustim saopstenjem, niko iznad tima, igraju oni koji najbolje funkcionisu a ne 12 najboljih i sl. Nije ni Radman izbacen bas zbog banane. Nije ni Zeljko imenovao krivce na presici 2006, bilo je znaju oni ko su fazon..

Link to comment
34 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Zbog mira u kuci. Kad izbiju sukobi, onda se u javnosti izadje uglavnom sa nemustim saopstenjem, niko iznad tima, igraju oni koji najbolje funkcionisu a ne 12 najboljih i sl. Nije ni Radman izbacen bas zbog banane. Nije ni Zeljko imenovao krivce na presici 2006, bilo je znaju oni ko su fazon..

 

Kog mira jbt? Ovako se bas stvara nemir... Da li je Radman (samo) zbog banane nije bitno, bitno je kada se desilo, a desilo se pri kraju turnira, ako se dobro secam cak na poluvremenu, dali 1/4 finala protiv USA ili kasnije...

 

A Zeljkova prica je meni bila vise alibi za njega samog, jer je on odgovoran za tim i disciplinu, svalio time svu krivicu na igrace, a bio je epski fail to EP gde smo bili domacini. I bilo je jasno da misli na Jarica i Rakocevica...

 

Edit. A ovo je na pocetku priprema, tako da ne vidim ni jedan legit razlog, zasto se ne sazove PK i saopsti zasto i zbog cega... Ne zbog nas navijaca, vec zbog Tea, jer je i vise nego zasluzio i zaduzio...

Edited by assignment
  • +1 1
Link to comment

Problem sa Radman je bio samo vrh ledenog brega. Od pocetka priprema pred Indijanapolis atmosfera je bila katastrofalna, ni nalik onoj pred EP u Turskoj. Pesic od muke nije znao sta da radi.

 

Isto kao i 2006. Nije to samo do Jarica i Rakoca, mnogo toga je bilo problematicno. Zeljko nije presekao na vreme i zajebao se. A i da je presekao, sigurno ne bi u javnosti izneo prave razloge za izbacivanje igraca. Bilo bi uvijeno u "tim koji funkcionise, ne 12 najboljih igraca" oblande..

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

autoritet na klupi je jedan od tm-ova naše škole košarke, ako bih u ovom slučaju morao nekoga da biram to bi bio kari pešić. fora mu je prošla u indijanopolisu, nek proba još jednom, ništa nas ne košta

 

 

Da, bas nista nas ne kosta.. :Jova:

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

nisam imao pojma da Teologija ima baš ovakav status kod fanova. "Jedan od najboljih svih vremena" "...uz Dražena jedan od...". da sam jutros umro ovo bi mi skroz promaklo.

a realno, čovek je imao sreće da ga nisu primetili klinci sa interneta i napravili od njega meme template zbog osvajanja drugih mesta. jedini put kad je nešto do kraja pobedio, tj njegov sad si uzeo trofej paspalje momenat, to je bilo onda kad je Veseli u finalu pucao penale 0/10, ali bogami mu je i tad stvarno malo falilo da prospe već dobijenu utakmicu.

 

 

 


Kad vidim ko ti daje +1 na ovo lupanje sve mi je jasno. Pošto, naravno, on sam je kriv što smo uzimali “samo” srebro, a prosipali zlato. 

  • +1 1
Link to comment

jbg ovde kao da je topić o repstaciji češke ili portugala pa je simbol reprezentativne košarke lik koji je jednput negde nešto osvojio. Za 15 godina reprezentativne košarke osvojio 3 srebra i to ga sad stavlja rame uz rame sa Draženom Bodirogom i ostalima koji su od te reprezentacije napravili otprilike ono što je Brazil u fudbalu.

a to kako je sa klubovima prolazio na f4 jebiga stvarno jeste meme materijal.

 

  • Haha 2
  • -1 6
Link to comment

^^ Osim statistickih  parametara, postoji jos citav spektar stvari i emocija vezanih za sport do kojih izgleda uopste ne dobacujes :(

Edited by Lezilebovich
  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Lezilebovich said:

^^ Osim statistickih  parametara, postoji jos citav spektar stvari i emocija vezanih za sport do kojih izgleda uopste ne dobacujes :(

kako da dobaci kad on od kosarke gleda samo fantasy statistiku. covek me je ubedjivao da je Anthony Davis top 20 ako ne i top 10 igrac all time, zato sto ga ima u fantasyju.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...