Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Micic, Jaramaz

Guduric, Nedovic, Dobric

Kalinic, Lucic

Beli, Davidovac

Jokic, Milutinov

 

Mislim da ostaje dilema MJK ili Petrusev/Balsa.

 

Naravno, ako ne bude jos problema :D

Edited by Milošica
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

21 minutes ago, Milošica said:

I Avramovic propusta prvenstvo, obnovljena povreda ruke.

 

reci kakav vizionarski potez precrtavanje teodosica. jare drugi plej repke leptejebo

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, goofs said:

Ne postoji covek koji moze da me ubedi da Teo ne bi pristao na sklanjanje u drugi plan i grejanje klupe za reprezentaciju. Nije on nikakva prepreka za davanje kljuceva Vasi i Jokicu.

Isti utisak imam. A i bez Bogdana nema ni potrebe za nekim drastičnim sklanjanjem. Davanje ključeva Vasi i nespremnost Teodosića kao razlozi za ovu bruku i sramotu nemaju nimalo smisla. Nije to ni neka posebna odluka da ti najbolji evroligaški bek ima primat na spoljnim pozicijama, to se podrazumeva. Ne mora uopšte da se sklanja bilo ko uz ovog sastava za tako nešto, a sve i da hoćeš da skloniš, ne radi se to ovako pa sve i da Micić i Jokić udruženo imaju neki lični problem sa Teom.

 

  • +1 2
Link to comment

autoritet na klupi je jedan od tm-ova naše škole košarke, ako bih u ovom slučaju morao nekoga da biram to bi bio kari pešić. fora mu je prošla u indijanopolisu, nek proba još jednom, ništa nas ne košta

 

sad što je cela ova fertutna sa teodosićem mogla elegantnije da se izvede druga je priča. kako smo poznati po čvrstoj trenerskoj ruci tako nam i gospodstvo nije jača strana

 

move along nothing to see here

  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

autoritet na klupi je jedan od tm-ova naše škole košarke, ako bih u ovom slučaju morao nekoga da biram to bi bio kari pešić. fora mu je prošla u indijanopolisu, nek proba još jednom, ništa nas ne košta

 

sad što je cela ova fertutna sa teodosićem mogla elegantnije da se izvede druga je priča. kako smo poznati po čvrstoj trenerskoj ruci tako nam i gospodstvo nije jača strana

 

move along nothing to see here


Bold: Prilicno tacno.

 

Nije moglo elegantnije, nema menadzmenta koji komunicira sa javnoscu. Prosto, anarhija i stap i kanap za sve sto se ne tice same kosarke. Jesam dosadna, ali tako je.

Kao da medju bivsim kosarkasima nema nikog skolovanog van kosarke da preuzme taj posao. 

 

Nekad je Radovic bio u Savezu, skolovan pravnik.

 

 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
13 hours ago, Lord Stef said:

 

Sve +1, nego vaznije pitanje, ides li na EP i imas li u planu da napises nesto na tu temu tokom istog? :D

na žalost, ne ove godine.

 

biće nekih javljanja iz barse i madrida kad kkp igra u novembru tamo, ako te to zanima :)

  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment
45 minutes ago, Milošica said:

I Avramovic propusta prvenstvo, obnovljena povreda ruke.

 

 

 

 


Kukuuuu... propali smo
Prodajem kupljene karte! Racunao sam na polufinale i finale u Berlinu -.-

Link to comment

Pošto kupio po to prodao, neki strejndžer na tviteru piše kako je Teodosić došao nadrkan i kako je on htio da određuje ko će s kim da se uparuje i tako to i da je Pešiću pukao film. Ne garantujem, no ne zvuči ni skroz nevjerovatno.

 

No čak i da je to u pitanju, ovo je moralo drugačije da se hendluje, ali kad vidiš grupu zaslužnih (SNS) građana u savezu, postavlja se pitanje ko tamo ima 2% šlifa za bilo kakav PR, krizni menadžment u toj skupini drugara sa nabačenim tezgicama na državnom budžetu. 

  • +1 7
Link to comment
16 hours ago, Plajvi said:

Uzo mu Teo lovu na preferansu :fantom:

Preferans? Kari? Možda masne fote.

 

Kad pogledaš poslednjih nekoliko godina više je Teo uradio od Karija. U Barsi se nije proslavio. Uzeo kup, mislim i Džile je uzeo kup sa kkp. Bajern isto ništa extra. Zadnja 3 minuta protiv Belgije nikako ne mogu da zaboravim, i izjavu nakon toga. Mene ako pitaš, više je on puko od Tea, kad se već poteže ta priča oko Teovih godina. Meni ovo izgleda ko da čovek gubi tlo pod nogama i udara gde stigne da dokaže sebi i drugima da je i dalje onaj iz 2002. Totalni sam pesimista što se tiče repke dok je on tu, nažalost. 

  • +1 2
Link to comment

Ovo za Aleksu je baš iznenađenje. Bukvalno sam ga video u nedelju kako sedi dobro raspoložen doduše sa onom bandaž rukavicom. Fino smo se oslabili i to dva igrača na praktično istoj poziciji.

Link to comment
19 minutes ago, James Marshall said:

Pošto kupio po to prodao, neki strejndžer na tviteru piše kako je Teodosić došao nadrkan i kako je on htio da određuje ko će s kim da se uparuje i tako to i da je Pešiću pukao film. Ne garantujem, no ne zvuči ni skroz nevjerovatno.

 

No čak i da je to u pitanju, ovo je moralo drugačije da se hendluje, ali kad vidiš grupu zaslužnih (SNS) građana u savezu, postavlja se pitanje ko tamo ima 2% šlifa za bilo kakav PR, krizni menadžment u toj skupini drugara sa nabačenim tezgicama na državnom budžetu. 

Iskreno, meni ovo bas i ne pije vodu. Teo zna da zabusava kod treniranja, ali bas nije toliko bahat i osion pa da postavlja uslove, nije to radio ni kad je bio na vrhuncu karijere, ne verujem ni da bi sada.

  • +1 1
Link to comment

nisam imao pojma da Teologija ima baš ovakav status kod fanova. "Jedan od najboljih svih vremena" "...uz Dražena jedan od...". da sam jutros umro ovo bi mi skroz promaklo.

a realno, čovek je imao sreće da ga nisu primetili klinci sa interneta i napravili od njega meme template zbog osvajanja drugih mesta. jedini put kad je nešto do kraja pobedio, tj njegov sad si uzeo trofej paspalje momenat, to je bilo onda kad je Veseli u finalu pucao penale 0/10, ali bogami mu je i tad stvarno malo falilo da prospe već dobijenu utakmicu.

 

 

 

  • +1 5
  • Haha 1
  • -1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...