Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

39 minutes ago, Joe D said:

jedini koji tea gledaju kroz prizmu klubastva su oni koji mu nikad nisu oprostili sto se slikao u zvezdinom dresu tamo neke 2007. i verovatno su danas najsrecniji ljudi na svetu. on osim sto je navijac zvezde, sa klubom nema nista, i nije nista drugo osim legenda nase reprezentacije. ne, ne mogu da zamislim da bi bilo kome palo na pamet da gleda kroz klubastvo. 

 

svaka druga saletova odluka se gledala kroz klubastvo. kako se to brzo zaboravi.

 

neki su jedva cekali da ode.

  • +1 9
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

5 minutes ago, 189- said:

 

svaka druga saletova odluka se gledala kroz klubastvo. kako se to brzo zaboravi.

 

neki su jedva cekali da ode.

dobro

 

to i dalje nema veze sa teodosicem

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

 

Ne mora da znači, umeli smo mi da uzmemo prvenstvo na dvojicu igrača. Dominantni petica i plej, po mom možda staromodnom shvatanju i dalje najvažnije pozicije. Plus prepametni i iskusni Kalina, Lučić i nadam se Bjelica da zatvaraju sve rupe, skaču, trče, trpaju iz drugog plana. Plus Gudurić da šutira. Može to i dobro da se završi, videćemo, mada fale puno Bogdan i Teo. Avramović i Jaramaz, jako loše kao rezerve na pleju ako pričamo o na primer polufinalu rep. takmičenja.

 

 


Upravo. Vasa udje u foul trouble i kraj price :D Nemamo nikakve defanzivce medju bekovima, punice nas kao konje

Bdzelika nije ni pola sto je bio 

Nemam pojma, gledam sad Spance i njihova generacija se (najzad) osula, dosta novih igraca ima. Ali Francuska deluje debelo i popunjeno, mislim da ce lagano

 

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, Joe D said:

jedini koji tea gledaju kroz prizmu klubastva su oni koji mu nikad nisu oprostili sto se slikao u zvezdinom dresu tamo neke 2007. i verovatno su danas najsrecniji ljudi na svetu. on osim sto je navijac zvezde, sa klubom nema nista, i nije nista drugo osim legenda nase reprezentacije. ne, ne mogu da zamislim da bi bilo kome palo na pamet da gleda kroz klubastvo. 

Licno mislim da za konkretnu situaciju vecim delom jesi u pravu, ali razumem i motivaciju @*edited by mod za ovo sto je napisao s obzirom na neke tendencije koje se primecuju pri komentarisanju Saleta(manjim delom na ovom forumu).

 

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Šta ste zapeli za rezervnog pleja, u najboljoj petorci od ovih igrača su i Teo i Vasa.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

Istina. Teo sada i najbolje igra kao nominalna dvojka.

Ja sam  ga pre video kao pleja jer se zgrčim kao S.J. kada pomislim na 15 minuta Jaramaza ili Avramovića u četvrfinalu koje se igra na jednu loptu. Imam respekt za obojicu ali nisu mi nikako igrači za takve utakmice, još na pleju...

Link to comment
3 minutes ago, Plajvi said:


Upravo. Vasa udje u foul trouble i kraj price :D Nemamo nikakve defanzivce medju bekovima, punice nas kao konje

Bdzelika nije ni pola sto je bio 

Nemam pojma, gledam sad Spance i njihova generacija se (najzad) osula, dosta novih igraca ima. Ali Francuska deluje debelo i popunjeno, mislim da ce lagano

 

Uzimamo bre, koji ti je. Crazy Serbs ovo-ono. Zezam se, jesmo tanki, ali postoje male šanse da sve klikne. Vasa i Jokara teoretski mogu da odigraju prvenstvo sa po 25 poena i 10 asistencija. Doduše, meni je ćale oduvek govorio da iz teorije imam čistu peticu ali da me praksa jebe :D

  • Haha 2
Link to comment
Just now, Joe D said:

od avramovica i jaramaza je dovoljno da mogu da prevedu loptu, bice uvek neko ko moze nesto da kreira.

Pa to mi jeste problem. To bre ludo, ne verujem mu da će da prevede loptu i skloni se u stranu. Ne mislim da su egoisti nego ih povuče da divaljaju. Nisam ni objektivan iskreno, ne volim takve igrače jednostavno.

Link to comment
36 minutes ago, kralj said:

Šta ste zapeli za rezervnog pleja, u najboljoj petorci od ovih igrača su i Teo i Vasa.

pa naravno, teo je celu rep. karijeru igrao sa jos jednim plejem/komboom pored sebe, a poslednjih godina je i u klubovima vise licio na nekakvu dvojku, bar u smislu da manje prevodi loptu i generalno je ima u posedu, a cesce je samo zvekne bez driblinga nego pre. nema sanse da nije mogao da igra 15-17 minuta po tekmi, da ih ne pocinje ali da ih zavrsava sa vasom u paru. nesto ne verujem da ne bi pristao na takvu ulogu, mislim jeste prilicno atipican sportista ali nikad nisam stekao utisak da je toksicni egomanijak, nego vise ekscentrik

Edited by spaceploitator
Link to comment

Svestan sam da nekima moze delovati kao preterivanje, ali Tea gledam kao Piskija za nase generacije (devedesete, rane dvehiljadite).

  • +1 3
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
Ma kakav treci plej, Teo bi u ovoj selekciji mogao da bude drugi plej, da menja Micica...Da li je realno da neko misli da Avramovic ili Jaramaz treba da igraju pre Teoeodica!?

Treći iza Jokera i Vase :sleep:

Šalu na stranu, značio bi i te kako timu - da l sa klupe da l kao starter al jbg, nema sad plakanja. Ako se ispostavi da je stvarno došao nespreman i bio u fazonu znaš ti ko sam ja, onda do kurca. Ali ne želim da verujem u to…
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...