Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ma nema ovo nikakve veze s Jokicem. Ako se uopste radi o nekom igracu, to bi bio drugi Miskov MVP.  Moj polu-educated guess je da se radi o sok terapiji.

 

Kako god, mnogo je ruzno sve ovo. Ne radi se tako.

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

U idealnom svetu Teo igra za reprezentaciju i u 2022 i sa ovakvim saigračima svakako nije glavni igrač oko koga se pravi tim. 

 

Mislim da nema čoveka na svetu koji bi očekivao da Teo dobije minute umesto Jokića ili Vase. Ali u slučaju da je bio spreman za smanjenu ulogu a da ga Kari nije pozvao to je onda ozbiljna svinjarija.

 

Kako stvari stoje Kari može da se zajebava, šta god da bude ne vidim ga da nas vodi na SP.

 

P.s. sreća u nesreći je da je ovo Kari uradio, da je igrom slučaja bio neko povezan sa KKP tek bi onda bilo sranja na sve strane.

Link to comment

Nema, naravno. Ali zamisli šta bi bilo po medijima da je Sale selektor i da uradi ovo. Odmah bi se gledalo kroz klubaštvo.

 

Kad smo već kod KKP i repke, sasvim očekivano ispadanje Smajlija. Očekujem da će i Kuridža uskoro da mu se priključi.

Link to comment
30 minutes ago, ducca said:

Teo logično nije hteo da prihvati ulogu 3. pleja jbg…

Ma kakav treci plej, Teo bi u ovoj selekciji mogao da bude drugi plej, da menja Micica...Da li je realno da neko misli da Avramovic ili Jaramaz treba da igraju pre Teoeodica!?

Link to comment

Uopšte nije poenta da li bi bio prvi ili 12. igrač, ovako nije smelo da se uradi.

 

I meni se javljatm da je u pitanju vrv konflikt sa Vasom

Link to comment
7 minutes ago, *edited by mod said:

Nema, naravno. Ali zamisli šta bi bilo po medijima da je Sale selektor i da uradi ovo. Odmah bi se gledalo kroz klubaštvo.


Ma ne bi. Sale i Teo su kao burazeri. Gledalo bi se možda kao neka lična razmirica, ali nidje veze da bi se njih dvoje lomili oko klubaštva.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, spaceploitator said:

igrao svako leto od svoje 16e do 28e (sa izuzetkom 2012. kad se nismo kvlf), malo li je

Jes, jedini je koji je prošao kroz sve mlađe selekcije. Ne zameram mu što se povukao tako mlad, ali mrzim taj holier than thou pristup kada je već odjebao reprezentaciju odavno.

Link to comment

ko je gledao teodosica uzivo mogao je videti kakva je to igracina i kolika je razlika izmedju njega i ostalih.

on je jedan od tih igraca zbog kojih obozavam kosarku. 

kad njega gledam ili jokica ili kajrija to je sve sto mi treba od kosarke.

tezak lik je kari. cini mi se da ovim hoce da spreci druge igrace sa ipak specijalnim statusom da se previse petljaju u neke stvari za koje smatra da nisu u domenu igraca. falice nam teodosic mnogo. bjelica i jokic treba da odigraju turnir iz snova da bi se dokopali medalje.

bez bogdana   mnogo tesko a jos be tea.

no kari je trener neverovatne karijere pa cemo videti

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, fancy claps said:

 

teska seljacina

deluje tako ali je trenercina. 

meni samo nike jasno kako to nekakv sportski direktor reprezentacije, predsednik saveza i drugi ne mogu nekakve sukobe da iznivelisu.

tamo se dolazi po poltronskoj liniji ili ovaj je bio reprezentativac a sto ne zna da prica to nema veze.

mnogo mi je krivo zA teodosica. najbolje partije je odigrao za reprezentaciju. mora malo vie takta z atakve majstore

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Plajvi said:

Nema nista, karace nas Slovenija u 1/4 i to je to 

 

 

Ne mora da znači, umeli smo mi da uzmemo prvenstvo na dvojicu igrača. Dominantni petica i plej, po mom možda staromodnom shvatanju i dalje najvažnije pozicije. Plus prepametni i iskusni Kalina, Lučić i nadam se Bjelica da zatvaraju sve rupe, skaču, trče, trpaju iz drugog plana. Plus Gudurić da šutira. Može to i dobro da se završi, videćemo, mada fale puno Bogdan i Teo. Avramović i Jaramaz, jako loše kao rezerve na pleju ako pričamo o na primer polufinalu rep. takmičenja.

 

3 minutes ago, bradilko said:

deluje tako ali je trenercina. 

meni samo nike jasno kako to nekakv sportski direktor reprezentacije, predsednik saveza i drugi ne mogu nekakve sukobe da iznivelisu.

tamo se dolazi po poltronskoj liniji ili ovaj je bio reprezentativac a sto ne zna da prica to nema veze.

mnogo mi je krivo zA teodosica. najbolje partije je odigrao za reprezentaciju. mora malo vie takta z atakve majstore

Kakav crni direktor nečega u savezu, Danilovićev princip je da je trener sve i svja i da mu se niko ne sme mešati. Naš savez je smešan. Zato je i Kokoškov propao. Bilo je i pre PSD-a tako, samo što su nekada davno bila takva vremena i po klubovima se tako radilo.  Menjaju se bivši igrači na raznim funkcijama, ostaju po godinu dve i onda dođe drugi. Sa kim kod neku emisiju da sam pogledao taj je radio u savezu neko vreme. Nema sistema koji melje nezavisno od toga ko su trenutno treneri rep selekcija.

 

  • +1 2
Link to comment

pa da. to su funkcije usbezu koje se dobijaju po drugarskoj liniji i koje se potcenjuju au stvari su veoma bitne iza kulisa i verovatno bi mnogo ovakvih stvari sprecile.

te funkcije tim menadzerai lstalih iz saveza kod nas se svode na kreveljenje- radovanje u toku utakmica i gostovanje kod tegeltije

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...