Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Bircevic je bio jeziv, tesko nama svake minute kada Bjelica bude van igre. A paradoksalno, imali smo dosta solidnih igraca koji su mogli da popune tu poziciju.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Pa ajd rasporedi minute na 1 i 2, Micov je trebalo da uzme desetak minuta na dvojci. Osim Jovića imamo tri beka, Teo je rovit, a Markovića su pre neki dan nešto bolela leđa. Ugasili smo.

Link to comment

pa po minutazi na pripremama ocekivalo se da jovic dobije neke minute. sad ce da dominiraju i on i simonovic i kalinic.

Link to comment

Bivsi kojote, kupi sutra novosti, mislim da ce ti se svidjeti pocetna strana specijalnog dodatka. Ako ti je uopste do toga.

 

kupicu, mada mi je splasnuo entuzijazam.

Link to comment

Nekako smo više delovali kao tim dok su Krle a posebno Teo bili van stroja. Reakcija Micova možda je nosila i poruku koja glasi: Mi ovde deremo dva meseca kao konji, ali to ništa ne vredi kada su minutaža i beskrajni kredit rezervisani za neke druge ...

 

Zaključak: previše se čekalo Tea i Krleta! Zašto Sale nije, kada je shvatio da će njih dvojica propustiti skoro kompletne pripreme, jednostavno rizikovao i odlučio se da bez njih putuje u Španiju?

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...