Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

13 minutes ago, spaceploitator said:

s obzirom na jelisavetin (ubrzo obrisan) stori izgleda da je bila pesiceva odluka. duvaj ga matori 

 

image.thumb.png.5ce8a63bf9c611b98abf69fbc0a59232.png

 

Ovo deluje kao da je negujmo sastavljao

  • Haha 5
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Vrlo neočekivano. Da je bilo pre priprema pa i ajde. Generalno jeste star, ali ima dobre sezone iza sebe. Nije kao da na njegovoj poziciji imamo dva bolja igrača a nije kao da je pravi trenutak za podmlađivanje.

  • +1 1
Link to comment

Jbg, zasluzio je da ode kao recimo Pefi 

Osvojicemo plisanog medu na EP s Avramom i Nedovicem kao bekap plejevima. Doduse ne bi me cudilo da i Nedara bude katovan

Francuzi ce zgromiti sve

Neodlaskom na SP i OI vrlo lako mozemo da postanemo rukometna repstacija, jbg

Ogromna je steta sto nismo uzeli EP 2015 i 2017, moglo se 

Edited by Plajvi
  • +1 3
Link to comment

jeste, to mi je jedno od gorih iskustava u životu, neki stomačni virus zakačim i jedina radost na moru mi bilo gledanje tih utakmica do posljednje dvije, sve mi presjelo. 

  • Hvala 1
Link to comment

aleksaaa ce pokidati kao i uvek, ali jeste svinjarija ovaj nacin. mediji prenose da se i pefi oglasio slicno kao teo cura. #kult repstacije ili tako nesto.

 

ne znam gde sam procitao danas da je palja iskazao 1 zabrinutost i da nam treba stranac na poziciji 4.

deluje da je odjednom prilicni raspad, smajli na stranu, ali ne skartiras kapitena bez pripreme i manje od mesec dana do evropskog i kval. utakmica za svetsko.

 

e> odjednom traje godinama, mislim na ovo okupljanje.

Edited by holden kolfild
Link to comment
20 minutes ago, Tsai said:

Ne razumem samo sto ga je zvao na siri spisak onda pa da se ovo dogodi

 

A kako da ne stavi jebenog Teodosića na spisak? On je i danas drugi najbolji bek ovde. A čak i da nije, čovek je uz Dražena, Dudu i Bodirogu simbol reprezentativne košarke.

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, Tsai said:

Ne razumem samo sto ga je zvao na siri spisak onda pa da se ovo dogodi


Celavi je jednom rekao da nije zvao Macvana na siri spisak jer nije hteo da ga maltretira posto nije znao da li ce da ga vodi, zaboravio sam za koje je to takmicenje bilo

Link to comment

Pa jel bolje da ga precrta posle 7 dana? Onda ga ne zovi, nije Teo zaslužio ovo... ako hoće da igra vodio bih ga s jednom nogom kao onomad Đorđevića

Sent from my DN2103 using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...