Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

5 minutes ago, James Marshall said:

Meni ovo sve više liči na leak, ali s obzirom na sijedu glavu Pešića, CV Teodosića i zasluge obojice, morao je ko god je pustio vijest da drži patku u gaćama iz čistog poštovanja dok ne dobijemo zvanično razjašnjenje. 

 

lol

postujem tvoju staaaaaromodnu logiku, ali u click bait eri ovakva vest se ne propusta.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

1 minute ago, Nikodije said:

 

lol

postujem tvoju staaaaaromodnu logiku, ali u click bait eri ovakva vest se ne propusta.

pa nemam pojma, možda tog nekog seronju proglase personom non grata u KSS, pa recimo ne bude ladio jaja o trošku istog tokom prvenstva, čisto zato što je ovo bruka. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

pa nemam pojma, možda tog nekog seronju proglase personom non grata u KSS, pa recimo ne bude ladio jaja o trošku istog tokom prvenstva, čisto zato što je ovo bruka. 

 

osim ako mu neko iz saveza nije doturio ovu vest,

Edited by Nikodije
Link to comment

zvanicno razjasnjenje ce biti da je to procena selektora, kako to uvek i biva, a narod ce vec da zakljuci ko se sa kim popickarao i ko je trazio da tea odstrane iz ekipe. leak ili ne, kad odstranis dugogodisnjeg kapitena nakon nedelju dana priprema, nece da prodje bez kontroverze. 

 

 

  • +1 7
Link to comment

A zašto odbacujemo mogućnost da je Teo skapirao da mu je previše zajebavanja, da ovo sad nije za njega, ili da je otkrio neko zdravstveno stanje koje ga onemogućava da igra ili da hoće da se sačuva za neznamtijašta, imamo samo informaciju da nije na spisku, i imamo sad pretpostavke koje sigurno ne mogu ništa dobro da donesu. 

Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Otkud ti da je neko iz KSS leak, a ne sam Teo?

 

otkud znam ko je leak, nije ni bitno, svakako je istina. i sad kao treba da obesimo glasnika zbog toga.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

otkud znam ko je leak, nije ni bitno, svakako je istina. i sad kao treba da obesimo glasnika zbog toga.

 

Postovali smo u isto vreme, pitanje je bilo za Marshala, posto je on lansirao tezu o leaku..

Link to comment

ja koliko vidim informacija je samo da nije na spisku, dok ne vidimo i ne dobijemo ful informaciju imaćemo samo ove govnarski intonirane naslove tipa "Pešić precrtao Teodosića"

Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

ja koliko vidim informacija je samo da nije na spisku, dok ne vidimo i ne dobijemo ful informaciju imaćemo samo ove govnarski intonirane naslove tipa "Pešić precrtao Teodosića"

 

Pa nije Teo sam sebe precrtao, dok Kari nije gledao u svoju beleznicu..

Link to comment
1 hour ago, lord_s said:

Teodosic izlapeli starac

 

U svakoj varijanti podržavam bilo kakav pokušaj da se razdrma i ujedini ovaj kurton od tima koji je individualno najjači na šampionatu. Bolje i to nego da nemo posmatra kako se vraćamo u neuspeh iz 2005.

 

Nije fer, ali jebiga.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...