Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Ček je li imamo sve informacije, je li sigurno nije dio nekog dogovora, povreda, umor, a naši novinari potrčali na rudu? Ovo mi izgleda nevjerovatno čak i za srpske vrlo niske standarde.

Link to comment

Info je sigurno tacan, ali je Djoletov tekst kao da je Teov advokat. Objavljuje nesto sto nije jos zvanicno, pa samim tim logicno da nema Karijevo objasnjenje za tu odluku, tako da je "cudna odluka trofejnog strucnjaka" besmislen komentar. Onda naravno krece podsecanje ko je i sta je Teo, da bi valjda svi bili u fazonu "ovakvog coveka nasao da precrta"..

  • +1 1
Link to comment

Pa naravno da će da napiše s obzirom da je ovo kraj karijere jednog od najboljih igrača ikad koji je za reprezentaciju davao najbolje.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 2
Link to comment

Kari izlapeli starac, Teodosic jedan od najvecih ikada.
Da se odmah ogradim, ni meni nije milo ni drago, pogotovo posto je moja teorija da Teo mozda nije hteo da prihvati neku smanjenu ulogu u grupi - a mogao je da bude zlata vredan da uskoci kad treba da se promeni tempo ili kada zafali lucidnosti na parketu u odredjenim momentima.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Neću uopšte da poredim Teodosića i Radmanovića 2002. ali i tada su se svi čudili kada ga je Kari poslao na tribine zbog banane, a malo potom mi se okitismo zlatom. :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Meni ovo sve više liči na leak, ali s obzirom na sijedu glavu Pešića, CV Teodosića i zasluge obojice, morao je ko god je pustio vijest da drži patku u gaćama iz čistog poštovanja dok ne dobijemo zvanično razjašnjenje. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...