Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

3 minutes ago, Milošica said:

Plus generalizacija da je to "nas mentalitet", vecina ljudi na ovom svetu zavoli neki sport/sportistu zbog pobeda, uspeha. To je normalno.

 

Nije nikakva generalizacija, u Americi će na utakmicu nekog nikad čuo srednjoškoloskog tima doći pola grada

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

4 minutes ago, Mos said:

Ma daj, ne zezaj Milošice. Tačno se zna na šta je mislio. 

Onda je trebalo direktno da uputi kome je namenjeno, i bio bi u pravu. Prvi sam se prosle godine sa takvima raspravljao.

 

Uostalom, nije neka velika stvar.

 

@Time Crisis

 

Drugaciji je sistem, to nema veze sa mentalitetom.

Edited by Milošica
Link to comment

Sta je mislio, da on ne voli kosarku?

 

Ja volim kosarku, gledam cak i kad nisam emotivno investiran ni u jednu od dve strane.

 

edit: ok, procitao sam detaljnije, shvatio sam sta je mislio, mada ozbiljno generalizuje tu pricu

Edited by goofs
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Sta je mislio, da on ne voli kosarku?

 

Ja volim kosarku, gledam cak i kad nisam emotivno investiran ni u jednu od dve strane.

Mos verovatno zeli reci da je ovo bilo upuceno onima koji su prosle godine bili (blago receno) bezobrazni prema njemu i njegovoj odluci.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Pa kod nas je ako izuzmemo CZ i Partizan prvoligaški prosjek najpopularnijeg sporta 400 ljudi, u posljednjih 25 godina smo imali šampiona i šampiona Evrope u vaterpolu pa nikad nije bilo da nema karata, bilo je finih izuzetaka tipa ženska odbojka kad su igrali Jedinstvo, CZ, Poštar ali generalno mi smo penis što se tiče nekog masovnog praćenja sporta, već odavno. Donekle stvar vade večiti u ovih par najjačih sportova i to je to. Pa Đokovićevi turniri su bili fejl, pošto su jelte 250.

  • +1 2
Link to comment

jao, samo nemojte generalizovati molim vas, generalizovanje is bad. verovatno je trebalo da kaze "svaka cast izuzecima" za senzitivne. 

 

uz naravno univerzalnu ogradu da je to tako i na drugim mestima, nista se bez toga ne sme kritikovati.

Edited by Joe D
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Pa Đokovićevi turniri su bili fejl, pošto su jelte 250.

 

Dobro, tu bi sigurno bilo više da obično nisu u sred radnog vremena i po očajnom vremenu

  • +1 1
Link to comment

Joe D britka sablja ovog foruma.

 

Btw, Jokara je super lik, to sto mi se ova izjava ne dopada nista ne menja naravno.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Milošica said:

Btw, Jokara je super lik, to sto mi se ova izjava ne dopada nista ne menja naravno.

i ti si super lik, ali to ste se tebi izjava ne dopada ne znaci da nije ubo u centar.

 

uostalom, i kari je drugim recima isto pricao, nego ko ce da slusa izlapelog pirocanca, sta on zna. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, lord_s said:

Bude proglasen za MVP-ja turnira i odbije da uzme trofej.
Uruci ga Avramovicu.

Ispadnemo u 1/4 finalu ali bude MVP?

Link to comment
39 minutes ago, Milošica said:

Jokara je super lik, to sto mi se ova izjava ne dopada nista ne menja naravno.

 

Jokara je bzvz lik, to što mi se ova izjava ne dopada ništa ne menja naravno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...