Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

A inače zaključak da Jokić igra je izveden na osnovu plakata koji je napravio KS Slovenije kao najavu za utakmicu na kojem se nalazi i Jokić, vrlo kredibilno nema šta.

Edited by ducca
Link to comment
1 hour ago, ducca said:

A inače zaključak da Jokić igra je izveden na osnovu plakata koji je napravio KS Slovenije kao najavu za utakmicu na kojem se nalazi i Jokić, vrlo kredibilno nema šta.

 

Pa igraće Jokić, tad bi već trebalo da bude 2 nedelje sa reprezentacijom. Mislim, ne može se sigurno reći ko što ni za koga sigurno sad ne možeš reći da će igrati ako bude nekih povreda ili sitnih povreda. Mada Jokić bar nije sklon tim sitnim povredama

Link to comment

A je li bilo gde Jokić potvrdio da će nastupiti ove godine na EP? Ili bar Pešić dao neki nagoveštaj? Ja do ove najave prijateljske utakmice sa Slo nigde nisam pročitao bilo šta na tu temu. 

Link to comment
17 minutes ago, ducca said:

A je li bilo gde Jokić potvrdio da će nastupiti ove godine na EP? Ili bar Pešić dao neki nagoveštaj? Ja do ove najave prijateljske utakmice sa Slo nigde nisam pročitao bilo šta na tu temu. 

Potvrdio Miško.

Link to comment

nego, posto deluje da ce se prvenstvo igrati u sred talasa epidemije, ima li sanse da mocna fiba dozvoli da se vodi vise igraca na prvenstvo?

  • +1 1
Link to comment

SAmo da ne bude kao poslednje EP u rukometu, vezano za koronavirus.

Ono ni na šta nije ličilo, a znajući FIBU, bojim se da ne bude sličan raspad na košarkaškom EP-u.

  • +1 2
Link to comment
On 27.7.2022. at 13:36, Joe D said:

nego, posto deluje da ce se prvenstvo igrati u sred talasa epidemije, ima li sanse da mocna fiba dozvoli da se vodi vise igraca na prvenstvo?

ja bih se iznenadio da neko u FIBA zna da ima prvenstvo... 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...