Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Bilo bi zanimljivo naci kada je poslednji put neko nasoj kosarkaskoj reprezentaciji ubacio stojana..mozda samo DT na OI u Atlanti

 

edit - nisu ni oni, sad proverih..bilo je 95:65

Edited by SNARC
Link to comment

Bilo bi zanimljivo naci kada je poslednji put neko nasoj kosarkaskoj reprezentaciji ubacio stojana..mozda samo DT na OI u Atlanti

Dream team nije. Ne znam da li je neko drugi.

Link to comment

ma kakav nba, to je igrac koga zvezda i partizan mogu da dovedu bez problema. ok, partizan ne moze :D

 

Pa pitam jer nam čovek piša u facu i to iz sprdnje ko da se do juče tukao sa LBJ za MVP titulu. 

 

Ko razbijena banda smo :(

 

I ko je zaboga "Beli" ?!

Link to comment

Pa pitam jer nam čovek piša u facu i to iz sprdnje ko da se do juče tukao sa LBJ za MVP titulu. 

 

Ko razbijena banda smo :(

 

I ko je zaboga "Beli" ?!

Penney uvek na pripremama ubije nekog. Tako je pre 4 godine dao 40+ Sloveniji.

Link to comment

Video se danas taj trenerski pečat, kao Muta da ih je single-handedly spremao za tekmu...

 

... ne pobeđuje svaki dan neku evropsku reprezentaciju ekipa za 1 Kirka Penneyja jača od prosečnog rostera OKK Beograda.

Link to comment

Nadam se da ovo drndanje sa Micovim neće imati posledica, inače smo ugasili sa Jovićem.

ne verujem, i markovica je isterao juce

 

danas smo videli i ideju sa stimcem na 4, pa ne bi bilo iznenadjenje da mitrovic uz kalinica ode kuci.

Link to comment

oni su igrali egal sa litvanijom, a litvanci do juce (ili prekjuce) nisu imali poraz u kvalifikacijama. izgubili su samo do slovenije, bez jonasa u sastavu. uglavnom, losi smo, najebacemo.

 

 

 

 

Link to comment

et Joe

 

Uh, iskreno se nadam da se to neće desiti. A i nije mi jasno zašto bi Kalinić išao kući. Ako ko nema smisla u ovoj reprezentaciji to je Birčević, čovek dve utakmice nije šutnuo trojku, a osim toga ništa ni ne zna. Iskreno se nadam da će on kući. Mada šta ga znam, uopšte mi više nije jasno šta igramo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...