Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

17 minutes ago, Joe D said:

evo prozivao je djilasa ovih dana, mozda ga i prime nazad.

nije njegov posao u reprezentaciji, već da pravi mlade igrače

 

od bukve pravi nba prospekta

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    955

  • pbg12345

    910

22 minutes ago, James Marshall said:

Nećemo se igrati logike iz drugog srednje, što nisi naveo neke druge razloge, nego si se zakačio za ovaj, možda su neki drugi, ajmo dalje.


Taj mi je bio najzanimljviji u gomili opstih mesta.
 

11 minutes ago, April said:


Ne, to si ti predložio

Meni je samo bilo smešno

 


Mozda je smesno i pateticno, ali tako je. Ili mislis da Doncic trci da igra za Sloveniju zbog dobrog menadzmenta ili se Babo Bogdanovic svakog leta blamira zbog odlicne organizacije HKS?

 

U svakom slucaju, makar nisam prizivao Nebojsu jebenog Covica kao resenje.

Link to comment

Da, kult reprezentacije, čuveno neopšte mjesto, dok svaki savez na čelu ima nekog čovjeka kog je spasavala hitna od rana koje su mu nanijeli najbliži tokom pijančenja, to je isto jedno opšte mjesto :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Zato sto je takmicar koji voli sport kojim se bavi, zato sto je lider koji oseca neku odgovornost prema saigracima sa kojima ocigledno ima odlicne odnose. Drugim recima, zato sto je ljudina.

 

Malo mi je neozbiljno da raspravljamo o drzavi i drustvenim okolnostima kad je nasa reprezentacija postizala najvece uspehe u vreme potpunog sloma drustva.

  • +1 9
Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nije njegov posao u reprezentaciji, već da pravi mlade igrače

 

od bukve pravi nba prospekta

pa nek pravi, nije vise nepozeljan, pomogao je gde treba.

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Da, kult reprezentacije, čuveno neopšte mjesto, dok svaki savez na čelu ima nekog čovjeka kog je spasavala hitna od rana koje su mu nanijeli najbliži tokom pijančenja, to je isto jedno opšte mjesto :fantom:

 

Nemoj da lupaš molim te. Možeš li da prihvatiš da ti argument jednostavno ne stoji i da nastaviš dalje. Samo se blamiraš ovim upisom 

Link to comment

Ako imas dugu seriju uspjeha i onda jedan neuspjeh, moze biti da je zbog jedne osobe ili pozicije ( da nema sposobnog team menadzera koji bi okupio reprezentaciju...). Ako imas cjelu seriju neuspjeha onda je u pitanju sistem i nece pomoci da zaposle 10 tim menadzera + da se vecina igraca odazove). Bojim se da mi debelo brazdimo putem Hrvatske a da toga jos nismo svesni i da i dalje zivimo na lovorikama uspjeha Celavog i Igranje Tea i Bogdana. Ovo su stvari koje nemamo sada i koje necemo imati u blizoj buducnosti:

- Od poznih Teovih godina nemamo igraca vodju koji je lider i na terenu i van terena, i koji ima poene u rukama kad je stani-pani, za kojeg znas da ce uzeti loptu i druknuti Spancima/Francuzima/inima tricu sa 9 metara u zadnjim sekundama i koji je uvjek na raspolaganju reprezentaciji.

- Nemamo jako i siroko jezgro dobrih igraca

- Nismo izgradili novu generaciju trenera sa karizmom. Razvijamo alibi igrace i trenere.

- Nemamo dugorocni i siroki razvojni rad u mladjim kategorijama i srpskim timovima. Trenutni rad je za uspjeh sada. I Manji timovi koji bi kao trebali razvijati igrace prebjegavaju dovlacenju raznoraznih stranaca.

 

Glavni pokretac svega je novac. I u onoj staroj YU skoli, drzava je davala resurse da se ta YU skola kosarke moze graditi. Neznam dali je to glavni krivac ali drzavni novac koji se daje kosarci sada se vecinom trosi na dva kluba koji vecinu tog novca salju polovnim stranim igracima... Ako ti novci nemogu postici da Srbija dobije stalnog evroligasa i da jedini evroligaski tim nemoze da dodje do playoffa Evrolige, mozda to i nije najbolja investicija za te pare i Srpsku kosarku...

 

        

Link to comment

Dončiću ćale Srbin, proveo veliki deo odrastanja u Španiji. Više je za njega uradio Real i Španija nego Slovenija pa se ovoliko cima za istu tu Sloveniju. Jokić odrastao ovde, samo u 2 države je igrao košarku Srbiji i Americi pa jednostavno ga boli kurac. I sad će neko da me ubedi da je to zbog odnosa saveza jednog ili drugog ka igračima. Savez samo nije smeo da dozvoli da se u ovom prozoru pojavimo sa ovakvim timom. Ne znam šta radi Tarlać ali ako igrači neće da se odazovu onda jednostavno treba da izađu iz saveza i kažu takva i takva situacija, pozvali smo te i te nisu hteli i ćao zdravo. 

  • +1 3
Link to comment
 
Nemoj da lupaš molim te. Možeš li da prihvatiš da ti argument jednostavno ne stoji i da nastaviš dalje. Samo se blamiraš ovim upisom 
Znaš šta, preteruješ sa ovakvim postovima.
Čemu ovakvo obraćanje?

Ovo jeste kafana, ali ni kafana ne trpi baš sve
Link to comment

Pa ako nije do saveza, nije do države, onda je do čovjeka i njegovog odnosa prema svemu i treba konstatovati da je dosta naših igrača govno od ljudi i ajmo dalje. 

Link to comment
Just now, April said:

Znaš šta, preteruješ sa ovakvim postovima.
Čemu ovakvo obraćanje?

Ovo jeste kafana, ali ni kafana ne trpi baš sve

ma on nikad ni ne kvotuje nikog sem da bi se svađao, mislim ignorišem njegove ove prostakluke maksimalno, čovjek čak i ponekad ima šta da kaže ali jednostavno ne umije da komunicira, takav je kakav je, zato mu ni ne odgovaram na ovo

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Pa ako nije do saveza, nije do države, onda je do čovjeka i njegovog odnosa prema svemu i treba konstatovati da je dosta naših igrača govno od ljudi i ajmo dalje. 

Tj.nemaju kult reprezentacije razvijen

Bryan Cranston Mic Drop GIF

  • Haha 1
Link to comment

mislim možemo sad diskutovati o tome kako smo došli do toga da su nam gomila igrača sebičnjaci kojima je samo do para, lične karijere i da ih boli kurac za drugare, naciju, sport, itd i onda ćemo se početi vrtjeti u nekakvim sociološkim pričama ali to su opšta mjesta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...